in

Žena priznáva, že dojčí svojho manžela. Vraj ich to zblížilo a navyše je tak maximálne zdravý

Floridský pár Alexander a Rachel Baileyovci, ktorí sa stali virálnymi po odhalení, že Alexander pravidelne pije materské mlieko svojej manželky, sa znova prihovorili internetu, aby povedali, že v tom stále pokračujú. Píše o tom DailyStar.

30-ročný manžel Rachel Bailey Alexander pije jej materské mlieko „každý deň celý deň, priamo od zdroja“.

Rachel tvrdí, že jej prsia produkujú viac mlieka, ako jej deti dokážu skonzumovať, takže jej stým pomáha jej manžel, aby uvoľnil tlak.

„Milujem tú fyzickú úľavu, ale emocionálne puto medzi nami je 10-krát lepšie,“ vysvetľuje Rachel výhody tejto praktiky.

Zdroj: YouTube/@baileybunch

Mala bolesti

Celé to začalo, keď ich, teraz už 6-ročná, Aria, bola stále dojča.

„Odišli sme s Alexandrom na plavbu,“ spomína Rachel. „Zabudla som si však odsávačku mlieka a dva dni som bola strašne naliata. Mala som veľké bolesti a bála som sa, že dostanem infekciu, tak sme sa rozhodli, že môj manžel skúsi vypiť moje mlieko, aby sa mi uľavilo,“ vysvetľuje.

„Boli sme nervózni z predstavy, že bude piť priamo odo mňa, ale hneď ako sme to urobili, uvedomili sme si, že je to úplne v poriadku,“ dodáva Rachel.

Alexander vysvetlil, že mlieko bolo „iné, ako očakával, že bude chutiť“ v porovnaní s normálnym mliekom.

Zdroj: YouTube/@baileybunch

Zdravotné výhody

Alexander priznáva, že už vraj dva roky nedostal nádchu, pretože jej mlieko je „tak výživné“ a mnohí hovoria, že jeho pokožka je „oveľa lepšia“.

„Nakoniec si zamiloval chuť môjho materského mlieka a teraz ho uprednostňuje pred kravským,“ hovorí Rachel a dodáva: „Neberieme to ako úchylku. Začalo to tak, že mi Alexander pomáhal, keď som mala bolesť, ale zmenilo sa to skôr na emocionálne spojenie.“

Úspešná kariéra

Po tom, čo sa ich príbeh v roku 2017 stal virálnym v relácii TLC My Strange Addiction, sa pár z Floridy tešil zo svojej novonadobudnutej slávy. Využili to na vybudovanie úspešného YouTube kanálu. 

Práve tam pár dostal prekvapivo veľa podporných reakcií. Jedna žena sa tiež ozvala a povedala, že Rachel by mala zvážiť darovanie mlieka, pričom vysvetlila, že jej vlastné deti sa narodili predčasne a že nebola schopná produkovať dostatok mlieka kvôli stresu.

Rachel sa toho hneď chytila a povedala, že je to úžasný nápad a tak sa možno Alexandrove pitie za chvíľu skončí.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre