in

Žena prvýkrát letela prvou triedou a nešlo to podľa plánu. Keď uvidíte jej video, pochopíte prečo

Video, na ktorom žena zažíva šialené turbulencie počas jej prvého letu prvou triedou so spoločnosťou Emirates, sa stalo na TikToku veľmi rýchlo virálnym. Má už takmer 2 milióny videní. Píše o tom Newsweek.

Zdroj: pixabay.com

Popis videa hovorí: „POV: Prvýkrát letíte prvou triedou so spoločnosťou Emirates a celý let zažívate šialené turbulencie, ale žijete svoj najlepší život…a pijete pri tom nezastaviteľný Dom Perignon [značka šampanského].“

Roztrasené kamerové záznamy ukazujú ženu na sedadle lietadla, ako popíja šampanské, ktoré sa po celý ten čas snaží uniknúť z pohára. 

Podľa neskoršieho komentára k turbulenciám došlo pri cestovaní nad Bengálskym zálivom. Ľudia v komentároch sa vyjadrili, že turbulencie na tejto trase zažívajú pri každom lete a za každým ich vydesia rovnako. Samozrejme hneď našli spôsob, ako to však otočiť na vtip a tvrdili, že ak sedíte v ekonomickej triede, bojíte sa v tomto momente o svoj život. Ak však sedíte v prvej triede, divíte sa, prečo si v kľude nemôžete vypiť drahé šampanské. 

@catching.cameron Living my best life #emirates #emiratescabincrew #emiratesairlines #dubai #uae #luxurylife #domperignon ♬ original sound – Cameron Biafore

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre