in

Žena sa na okamih stala Popoluškou. Nebol to však čarovný okamih, ale ozaj trápny

Influencerka ukázala trápny moment, ktorý sa jej stal na dovolenke Saint Tropez. Jej priateľovi sa totiž podarilo zachytiť okamih, kedy sa zmenila na Popolušku počas toho, ako sa prechádzala po plážovej promenáde. Píše o tom The Sun.

Isabella Viola sa prechádzala po plážovej promenáde, keď sa jej náhle zasekol opätok medzi drevenými doskami. A zatiaľ čo sa jej priateľ len prizeral a natáčal si to na video, iný muž hneď pribehol, aby jej pomohol. 

„Raz sa mi zasekol opätok v Saint Tropez a zažila som trápny Popoluškin moment,“ opisuje Isabella video. Zatiaľ čo sa ona totiž vyzula, cudzí muž vybral jej ružovú topánku z dosiek a následne jej ju podal ako pravej Popoluške.

@isabellaviola9 I can’t stop laughing while posting this lmfao 👠 #epicfail #embarrassingmoments #cinderella ♬ Waltz No.2 – Cihat Aşkın

Isabella sa na celej situácii pobavila, no komentujúcim sa nepáčilo, že musel pribehnúť čašník, aby jej pomohol, keďže jej priateľ stál hneď vedľa nej. Ona ho však rýchlo obránila: „Všetko sa to udialo tak rýchlo, kým si to uvedomil, čašník už vyberal topánku.“

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre