in

Žena sa rozhodla uvariť si a zjesť myš, ktorú chytila vo svojom byte. Takmer sa otrávila

Amerika je údajne krajinou neobmedzených možností. Takže ak vo svojom byte chytíte živú myš a rozhodnete sa uvariť a zjesť ju ako kura na paprike, otázkou nie je, kto vám to dovolí, ale kto vás zastaví. A to je skutočne len vrcholom ľadovca bizarností, ktoré američanka Tyra hrdo zdieľa na svojom TikToku so zvyškom sveta.

Zdroj: Pexels / Pixabay

Pozornosť na túto ženu sa otočila po tom, ako na svoj TikTok pridala práve príbeh o veľmi nezdravej reakcii svojho tela po tom, ako si na večeru uvarila myš, ktorú sa jej podarilo chytiť u seba v byte. Konkrétne myš vyvarila ako pri príprave kuracieho vývaru a tvrdí, že uvarené myšie mäso chutilo naozaj dobre.

Zdroj: TikTok / queensize87

Krátko po jedle však žene zvonka očervenelo a napuchlo hrdlo. Samozrejme, prvá cesta ženy bola podeliť sa o túto skutočnosť s ľuďmi na TikToku, nie utekať na pohotovosť. Nakoniec však lekára naozaj navštívila.

Zdroj: TikTok / queensize87

Podľa domnienok mohla byť myš otrávená napríklad jedom na myši, ktorý myš nezabije ihneď. V každom prípade dostala Tyra antibiotiká a odporučenie, že náhodne odchytené hlodavce nie sú náhrada za kúpu kuracích pŕs v supermarkete.

Zdroj: TikTok / queensize87

Tyra sa však rozhodla, že mať napuchnuté a začervenalé to najnebezpečnejšie miesto na tele nie je dostatočne veľký adrenalín. V inom videu tvrdí, že antibiotiká jej nepomohli proti svrbeniu na začervenalej koži, a tak si kúpila žirafí moč, ktorým si krk potiera. Vraj jej to od svrbenia úspešne uľavuje.

Zdroj: TikTok / queensize87

TikTok konto tejto ženy je plný situácií, kedy by ste neveriacky zdvihli obočie. Tyra napríklad má tri deti, s ktorými žije, a určila pre ne pravidlo, že každý má nárok len na jednu sprchu týždenne. Pri väčšej fyzickej námahe občas šľachetne zvýši limit na dve sprchy týždenne.

Zdroj: TikTok / queensize87

A ako sa podľa nej správne čistí kura? Bielidlom a pracím gélom. Ako sme spomínali, Amerika je krajinou neobmedzených možností, ale pravdepodobne v tom, ako získať Darwinovu cenu za najhlúpejšiu smrť.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre