in

Žena sa rozhodla vydať sa za väzňa – sobáš prebehol cez telefón

Láska kvitne za akýchkoľvek podmienok a človek sa dokáže zaľúbiť v úplne najneočakávanejšom momente do občas tej najneočakávanejšej osoby. O tom, aká nevyspytateľná dokáže láska byť, vedia rozprávať aj novomanželia z Ameriky, Bleu a Jay.

Jay je väzňom, ktorý dostal trest 30 rokov vo väzení, keď mal len 17 rokov. Čo ho dostalo do väzenia sa nám bohužiaľ nepodarilo vypátrať. Ak odsedí 15 rokov, bude mať nárok na žiadanie predčasného prepustenia za dobré správanie, a 15 rokov to bude vo februári roka 2028.

Táto informácia je extra dôležitá pre Bleu, jeho novú manželku, do ktorej sa zaľúbil po telefóne. Dá sa povedať, že to bola láska na prvé počutie, Jay totiž započul jej hlas v pozadí, keď jeden z jeho spoluväzňov telefonoval s jedným z jej kamarátov. Jay a Bleu spolu začali následne niekoľkokrát do dňa telefonovať a Bleu jeho city čoskoro opätovala.

Žena trdí, že keď ho prvýkrát navštívila vo väzení a Jay jej cez sklo, ktoré ich delilo, povedal, že je nádherná, rozplakala sa. Onedlho sa pár rozhodol vziať sa, a to aj napriek tomu, že sa Jay nemohol fyzicky zúčastniť vlastnej svadby. Sobáš prebehol v zastúpení a tajne, a Jay sa zúčastnil len telefonicky.

Jej rodina, ktorá o svadbe nevedela, a veľa ľudí na internete jej rozhodnutie hodnotí negatívne. Bleu si však myslí, že všetka kritika spočíva v tom, že má nadváhu. Podľa nej by sa na jej manželstvo nahliadalo pozitívnejšie, keby bola štíhla a krásna, no keďže bojuje s nadváhou, ľudia ju automaticky považujú za hlúpu.

Verí, že Jay ju miluje rovnako alebo dokonca ešte viac ako ona jeho, a je vraj odhodlaný jej svoju lásku dokázať, keď ho konečne prepustia na slobodu.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre