in

Žena sa rozvádza s bezcitným mužom. Chcel chlapca, ona čaká trojičky

Šťastné manželstvo je pre mnoho ľudí základnou hodnotou v ich životoch. Nájsť si toho pravého partnera a na celý život nie je vôbec jednoduché. Často sa totiž on či ona ukáže v celej svojej kráse až po pár rokoch nádherného vzťahu a jeho partner tak je nútený zložiť si ružové okuliare.

Zdroj: Pexels.com – Juliano Astc, Pexels.com – Andrea Piacquadio

Zrejme toto platilo aj pri vzťahu istej 27-ročnej ženy, ktorá sa na sociálnom fóre Reddit podelila so svojím ťažkým osudom. Jej manželstvo trvá tri roky a zozačiatku bolo perfektné. Obaja boli šťastní, žena prežívala azda najlepšie obdobie svojho života. Napísala, že to bolo skrátka dokonalé: milujúci manžel, krásny domov, nedeľná omša.

Pár mesiacov po uzavretí manželstva žena zistila, že je tehotná. Celá rodina bola nesmierne šťastná, no zvlášť jej manžel, keď zistil, že to bude chlapček. Svojej manželke sa priznal, že vždy túžil aspoň po jednom synovi. Lenže stala sa tragédia. Bábätko sa narodilo mŕtve. Rodička to niesla veľmi ťažko, dokonca priznala, že zvažovala samovraždu. Jej manžel však stál celý čas po jej boku a ich manželské puto sa stalo silnejším.

Ich život sa postupne vracal do normálu, aj keď to už nebola taká idylka. Pred piatimi mesiacmi žena zistila, že je znova tehotná a čaká trojičky. Obaja manželia boli opäť celí bez seba, autorka uviedla, že jej partner bol tým najmilujúcejším manželom. Keďže obaja snívali o tom, že budú mať 2 až 3 deti, súhlasili, že sa už o ďalšie nebudú pokúšať.

Zdroj: Pexels.com – Amina Filkins

Keď sa celá rodina dozvedela o tom, že trojičky budú dievčatka, muž sa rozzúril, začal šialene kričať a pred všetkými tresol do stola, ktorý sa zlomil. Svojej manželke vykričal, že mu mala porodiť aspoň jedného syna, keďže toho prvého mu zabila. Od tej chvíle sa ich manželstvo prakticky rozpadlo, muž sa vyhýbal kontaktu so svojou manželkou a pri otázke o ich troch dcérach len odvrkol, že im poskytne domov a jedlo, no neplánuje s nimi nadviazať úzky vzťah,

Tento jeho postoj bol pre ňu klincom do rakvy a s manželom sa práve rozvádza. Lásku k nemu stratila v momente, keď jej vykričal, že mu zabila syna. Okrem toho nechce, aby jej tri dcérky vyrastali v domácnosti, kde sa obaja rodičia neustále hádajú. Žena sa napokon odsťahovala do domu k svojmu bratovi a očakáva deň pôrodu. Na Reddite ju podporilo v neľahkej situácie obrovské množstvo ľudí.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

18 tých najzaujímavejších vecí, aké dnes uvidíte #2

Nakupovanie a Aliexpress, to je vám niekedy naozaj skvelý vtip. Pozrite si fotografie keď to nedopadlo podľa predstáv