in ,

Žena sa sťažuje, že ju nechcú prijať do žiadneho zamestnania, kvôli jej tetovaniam

Potetovaná žena prehovorila, keď ju odmietli prijať do zamestnania v TJ Maxx, v Spojenom kráľovstve známom ako TK Maxx. Ash Putnamová sa na TikToku vyjadrila, že ju obchod nechcel zamestnať kvôli jej piercingu a tetovaniam. Vysvetlila, že dostala odmietavý e-mail a ešte k tomu bez udania dôvodu.

ashxobrien/instagram

Keď však prišla do predajne a opýtala sa manažéra, že prečo bola jej žiadosť zamietnutá, bolo jej povedané, že nemá dosť skúseností a že sú kandidáti, ktorí sú na tú pozíciu vhodnejší.

„Spýtala som sa jej, či je to kvôli mojim tetovaniam, pretože viem, že to zvykne byť problém. Povedala, že to nebol dôvod. Nemyslím si, že je to pravda, ale dobre, nejdem to riešiť. To, že som potetovaná neznamená, že nebudem dobrý zamestnanec. Nerozumiem tomu. Najinteligentnejší ľudia, akých som kedy stretla, sú ľudia s tetovaniami a piercingom.“

ashxobrien/instagram

TikTokerka, ktorý si zarába aj ako šoférka Uber Eats a prostredníctvom OnlyFans,tetovania na tvári a na krku, vrátane veľkého démonického pavúka, ktorý určite neosloví každého.

Jej video sa odvtedy stalo virálnym, má viac ako 9 miliónov videní a vyvolalo obrovskú diskusie.

@ashxobrien I want to know who is also having a hard time finding a job right now! #jobs #jobmarket ♬ original sound – Ash🖤

„Nie je to len preto, že máš tetovanie. Ide hlavne o typ tetovania a jeho umiestnenie,“ znel prvý komentár, ktorý to podľa môjho názoru zhrnul dosť výstižne.

„Tetujem už 15 rokov, predtým než si necháte vytetovať niečo také zásadné a hlavne všetkým na očiach, musíte vedieť, akou kariérnou cestou sa vyberiete,“ napísal istý tatér.

Ľudia na jej videách sú plní nenávisti a píšu jej, že by mala pracovať v cirkuse alebo v halloweenskych obchodoch. Milé.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre