in

Žena sa vydala za muža s rovnakým vekom a menom ako jej otec, ale tvrdí, že daddy issues nemá

Žena, ktorej manžel má rovnaké meno a vek ako jej otec, tvrdí, že nemá „daddy issues„. Ľudia si však myslia presný opak.

Jessica Zirkelbach sa za Alana vydala, keď mala 22 rokov a on 50. Manželmi sú už viac ako 12 rokov. Prvýkrát sa stretli, keď ju ich spoločný priateľ pozval hrať šípky do jeho bytu. A očividne to bola láska na prvý pohľad, lebo takmer okamžite sa začali stretávať.

jessicazirk/instagram

V rozhovore pre Love Don’t Judge povedala: „Myslím, že moja príťažlivosť k Alanovi časom rástla, pokiaľ ide o fyzickú príťažlivosť, ale všetko ostatné ma priťahovalo okamžite: jeho úspech, spôsob, akým vystupoval, spôsob, akým bol hostiteľom, jednoducho všetko.“

Síce priznala, že hľadala niekoho ako svojho otca, v skutočnosti si neuvedomovala, aká blízka bude táto zhoda. Alan tiež priznal, že spočiatku bojoval s vekovým rozdielom a obával sa, že to bude problém. Viackrát sa jej pýtal, čo si o tomto vekovom rozdiele myslí.

Väčšina kritiky, ktorej dvojica čelí v súvislosti so svojím vzťahom, sa objavuje na sociálnych sieťach. Len zriedkavo sa stane, že im to niekto povie osobne, avšak aj to sa stalo.

jessicazirk/instagram

Alan prehovoril o stretnutí na výletnej lodi, kde skupina troch žien videla, ako tancovali, a videli, ako  ju pobozkal.

„Keď som sa potom od nej vzdialil, dali mi to dosť najavo,“ povedal. „Povedali: ‚Mohla by to byť tvoja dcéra‚ a podobne. Dosť sa ma to dotklo. Ľudia môžu hovoriť veci za naším chrbtom, ale nie priamo do očí.“

A na otázku, čo na to povedal Jessicin otec, Alan vysvetlil, ako Jessica otcovi rozprávala ako stretla skvelého chlapa, a že si myslí, že je to ten pravý. Ten sa jej potom opýtal ako sa volá a koľko má rokov. Reakciu si viete predstaviť…

jessicazirk/instagram

Jessicin otec priznal, že hoci to pre neho bolo zo začiatku dosť nepríjemné, odvtedy sa spamätal, pretože videl, že obaja k sebe prechovávajú rovnaké city a jeho jedinou starosťou bolo Jessicino šťastie.

Jessica sa k tomu vyjadrila tak, že pochybnosti ľudí ich k sebe dotlačili, aby im dokázala, že sa o ich vzťahu mýlia.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre