in

Žena šetrí peniaze používaním starého pyžama namiesto toaletného papiera

Ak vás zaujíma životný štýl šetrenia prírody, TikTok stránka mladej matky Ali bude pre vás pohladenie na duši. Nedávno pobúrila internet svojím videom, na ktorom ukazuje, ako sa jej rodina snaží čo najviac znížiť množstvo odpadu používaním takzvaných „rodinných utierok“. V klipe napodobnila reakciu svojej rodiny, keď prídu na návštevu do jej nízkoodpadkovej domácnosti.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Tiny Waste (@tiny_waste)

 

V už spomínanom videu mala v kúpeľni na záchode položené „rodinné utierky“, avšak vedľa záchoda ležal aj toaletný papier. To spôsobilo u divákov zmätok. Prečo tam má toaletný papier, keď hlása že šetrí prírodu a používa „rodinné utierky“? A čo vôbec sú to tie rodinné utierky? Ali na to odpovedala ďalším videom na TikTok, v ktorom sa podelila o ukážku jej kúpeľne na poschodí.

„Dovoľte mi, aby som vám ukázala moju domácnosť, aby som pomohla eliminovať znechutenie z našej rodiny.“

„Toto je toaleta v našej kúpeľni na poschodí, ktorú používam predovšetkým ja s manželom,“ vysvetľuje Ali. „Toto je košík s čistými utierkami – väčšinou malé ústrižky zo starých flanelových pyžám. Keď idem na záchod, nechám bidet urobiť všetku ťažkú prácu, potom použijem čistú utierku a nakoniec ju dám do tohto koša, z ktorého poputuje rovno do práčky. Žiadna utierka nikdy nie je použitá viackrát, bez toho aby bola opratá – to by bolo nechutné.“

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Tiny Waste (@tiny_waste)

 

Hovorí, že rodinná utierka je pevnejšia a mäkšia na zadok, hoci jej manžel z toho nie je až tak nadšený ako ona, preto v kúpeľni majú aj klasický toaletný papier.

Istá osoba napísala, že video nemalo plánovaný účinok: „Ja som z toho stále znechutený.“

„Keď som počul slovné spojenie rodinná utierka, zľakol som sa, že sa všetci doma delíte o jednu handru zakvačenú pri záchode,“ priznáva fanúšik.

Toto by som neurobil ani za peniaze,“ hovorí ďalší.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Tiny Waste (@tiny_waste)

 

Po otázke „Aký to má zmysel?“ Ali vysvetľuje, že ide o šetrenie peňazí a životného prostredia a potom dodala že jej „hemoroidy naozaj ocenia extra jemnosť“.

Ali, ďakujeme za túto informáciu.

 

Zdroj 

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Čipovanie v praxi. Kto sa bude smiať teraz

Bomby zo sociálnych sietí #851 – ako jednou fotkou a vetou zbaliť babu?