in ,

Žena si nechala urobiť spoločné tetovania s kamarátkou – z výsledku ostala totálne zhrozená

Tetovanie je na celý život, preto je múdre si veľmi dobre premyslieť, čo si necháte vytetovať, skôr než sa atrament dotkne vašej pokožky. Či už si chcete dať iniciály, meno, poprípade dátum narodenia vášho dieťaťa, alebo niečo úplne iné, zostane vám to až do smrti. Samozrejme, vždy existuje odstránenie tetovania, avšak je to veľmi drahá a dosť náročná záležitosť. Preto – dvakrát meraj, raz strihaj!

@lanicole001 When you try to get cute matching bestie tattoos and you get two limp d*cks instead! #wheninnash #ohno #coverup #tattoo ♬ Oh No – Kreepa

Na TikToku jedna používateľka prezradila, ako bola zhrozená, keď si nechala urobiť rovnaké tetovanie s jednou zo svojich kamarátok. TikTokerka Anicole (@lanicole001) sa podelila o srdcervúce video, po návšteve miestneho tetovacieho štúdia za účelom dať si spoločné tetovanie. Avšak rozhodne to nevyšlo podľa plánu.

Nechali si vytetovať motýľa v dvoch poloviciach, jedna polovica na každej ruke a keď sa to spojilo, vytvorilo to milý obrázok. Avšak keď sa to nespojilo….nuž posúďte sami.

lanicole001/tiktok

Jej vyjadrenie znelo takto: „Keď sa snažíte o roztomilé kamarátske tetovanie a namiesto toho dostanete dva penisy!“

Ak toto nie je dostatočný varovný signál pre všetkých, ktorý plánujú podstúpiť tetovací zákrok..

lanicole001/tiktok

Komentáre pod videom s ňou ale nemali zľutovania, ľudia sa jej vysmievali, smiali sa na plné hrdlo. Veď kto by sa aj nie. Avšak našli sa aj takí, ktorí boli súcitní a ponúkali rôzne spôsoby, ako by ten dizajn mohla napraviť. Navrhovali, aby si proste nechala dorobiť druhú polovicu motýľa a jej kamarátka to isté. Nápad veľmi dobrý, budú mať rovnaké tetovanie, kamarátky z nich budú aj naďalej.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre