in

Žena si vzala ducha. Teraz zháňa exorcistu, lebo ju vraj prenasleduje

Žena sa minulý rok presne na Halloween vydala za ducha. Po čase im to však prestalo klapať, a tak začali navštevovať manželskú poradňu. Samozrejme poradca bol médium. Teraz však zvažuje exorcizmus, keďže ju vraj jej neviditeľný manžel začal prenasledovať. Píše o tom Tyla.

Tridsaťosemročná Brocarde prezradila, že sa vydala za svojho strašidelného manžela Edwarda – ducha viktoriánskeho vojaka – minulý Halloween, no teraz jej vraj robí zo života peklo.

Zdroj: Instagram (Brocarde)

Vzali sa rýchlo

Edwardov duch sa jeden deň zjavil u Brocarde v spálni a ich vzťah rýchlo nabral na obrátkach. Po piatich mesiacoch sa totiž rozhodli zosobášiť. Potom, čo ju však začal všade prenasledovať, novomanželka sa rozhodla, že s ním už nechce ostať.

„Som na konci svojich síl. Nechcem si priznať porážku, ale mám pocit, že manželstvo s duchom nefunguje,“ povedala.

Zdroj: Instagram (Brocarde)

Manželská poradňa nefungovala

Najprv sa Brocarde rozhodla pre manželskú poradňu, no podľa jej slov to Edwardo nebral vážne. Ona sa to snažila zmeniť, no na oplátku ju začal prenasledovať pomocou výkrikov plačúceho dieťaťa a temných myšlienok, ktoré sa jej začali objavovať v mysli. 

To, že to nebude klapať, však mohla tušiť už od začiatku. Na ich svadobný obrad totiž mohol prísť ktokoľvek, živý či mŕtvy, a nechýbali mená ako Marilyn Monroe, Elvis či Henry VIII. A práve Marilyn zaujala Edwarda, keďže si neodpustil komentár, že Marilyn vyzerá naozaj príťažlivo.

„Povedal som si: ‚Wow naozaj? Je to náš svadobný deň‘. Ten komentár mi úplne zničil večer,“ priznala Brocarde.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre