in

Žena tajne publikovala priateľove básne a knihu mu darovala. Jeho reakcia je virálna + VIDEO

Žena dala svojmu priateľovi v reštaurácii darček. Krásne video takého milého gesta ženy pre jej priateľa sa stalo virálnym. Video ukazuje muža držiaceho knihu, ktorú mu darovala jeho priateľka a ktorá je kompiláciou všetkých básní, ktoré pre ňu napísal.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Good News Movement (@goodnews_movement)

Žena sa tiež uistila, že táto kniha vyzerá legitímne a požiadala jeho priateľov, aby napísali recenzie na jeho prácu. Video zverejnilo Good News Movement na svojej stránke Instagram a ukazuje reakciu muža na tento premyslený darček.

Zdroj: TheLightnist/Pixabay

Klip začína tým, že ukazuje pár v reštaurácii, kde žena dáva darčekovú tašku svojmu priateľovi. „Na naše výročie som zozbierala básne, ktoré napísal môj priateľ, a urobila z nich knihu. Každú stranu som navrhla podľa témy básní a na zadnú stranu som dala citáty od jeho najbližších priateľov ako ‚recenzie‘,“ hovorí text na videu.

Zdroj: Engin_Akyurt/Pixabay

Muž vytiahol knihu z tašky a dychtivo ju otvoril. Začne ju čítať a čoskoro si uvedomí, o čom ten darček je. Mužovi sa po lícach kotúľajú slzy a svojej priateľke hovorí: „Milujem ťa“. Sladké video nazhromaždilo viac ako 37 000 videní a používatelia zverejnili niekoľko komentárov.

Zdroj: mzmatuszewski0/Pixabay

„Milujem ho! Milujem ich! Dúfam, že to vydrží navždy,“ komentoval jeden užívateľ.

„Je ťažké nájsť mužov, ktorí oceňujú aj takéto veci! Milujem to,“ povedala ďalšia.

„Je to poklad. Môj otec písal mojej mame básne. ​​Nechala si ich, kým pred dvoma rokmi nezomrela. Ich láska bola najlepšia,“ povedal tretí užívateľ.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre