in

Žena tvrdí, že keď si budete do očí kvapkať svoj moč, vyliečite tým všetky problémy so zrakom

Istá Španielka vyvolala kontroverziu po tom, čo tvrdila, že kvapkanie moču do očí vyliečilo jej krátkozrakosť a astigmatizmus. Píše o tom Oddity Central.

Urinoterapia alebo uroterapia je forma alternatívnej medicíny, ktorú spopularizoval britský naturopat John W. Armstrong na začiatku 20. storočia. Zástancovia tejto nezvyčajnej formy terapie podporujú aplikáciu ľudského moču na liečebné alebo kozmetické účely, vrátane masírovania kože alebo ďasien močom a dokonca aj jeho pitia.

Zdroj: Pixabay

Jedna influencerka a „asistentka metafyzického poradcu“ Suama Fraile však tvrdí, že moč je tiež oveľa lepší pri liečbe očných problémov ako lieky s chemikáliami, ktoré predpisuje väčšina lekárov. Žena tvrdí, že si denne kvapkala moč do očí, kým jej to nevyliečilo astigmatizmus a krátkozrakosť.

Vo videu na TikToku Suama vysvetľuje, že kvapky moču „fungujú lepšie ako konvenčné lieky“, pretože tie „sú chemikálie, ktoré môžu spôsobiť viac škody ako úžitku“. Na preukázanie účinnosti moču ako lieku na slabé videnie žena podrobne opísala svoju osobnú skúsenosť.

Zdroj: Pixabay

Suama tvrdí, že na to, aby bola urinoterapia účinná, musia sa kvapky moču aplikovať denne, ráno a večer. Spomína tiež, že v noci používa „vylepšený moč“, čo pravdepodobne znamená koncentrovaný moč.

V súčasnosti neexistujú žiadne vedecké dôkazy, ktoré by podporovali priaznivé zdravotné účinky močovej terapie.

@mundodesuamafraile ORINA POTENCIADA ✨️💯 Te comparto el maravilloso mundo de la Orina Potenciada,para mí marcó un antes y un después en mi salud,física, mental y espiritual. Si quieres más información ves al canal de Youtube tienes muchos vídeos gratuitos. O bien puedes adquirir un curso completo de Orinoterapia con 32 vídeos cortos directos a lo necesario a un precio simbólico en la página web:https://metodomentsua.com/producto/curso-orinoterapia/ SIempre es un apoyo a mi labor os envío mucho Suamor y me es imposible contestar de manera personalizada. Súper Bendiciones 😘 #orinoterpia #amaroli #orina #salud #juventud #crecepelo #medicina #suamafraile #metodomentsua #shivambu #urinoterapia #cosmeticanatural #crecimientopersonal #crecimientoespiritual ♬ Eternity – Instrumental Worship and Prayer

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre