in ,

Žena tvrdí, že kedysi pracovala pre Google. Vraj na pohovore dávajú bizarnú otázku, na ktorú nedokáže odpovedať každý

Väčšina ľudí sa pred pohovorom pripraví na potenciálne otázky, ktoré sa ich môžu spýtať. Napríklad aké sú vaše silné a slabé stránky. Vždy sa však môže stať, že vás niečo zaskočí. A pri tejto otázke od Google je zaskočí slabé slovo. Píše o tom LADBible.

Ľudia už spomínali rôzne bizarné otázky, ktoré sa ich na pohovoroch spýtali, napr. akým zvieraťom by boli a prečo, no táto otázka je, verte či nie, ešte viac šokujúca.

Zdroj: Pexels

Jedna influencerka, ktorá podľa jej profilu pracovala nielen pre Google, ale tiež Wix a Rocket Money, využíva svoju platformu na TikToku na to, aby ľuďom radila s hľadaním práce. A jej hádam najpopulárnejším videom je to, v ktorom prezradila bizarnú otázku, ktorú sa pýtajú na pohovore do spoločnosti Google.

Ľudia, ktorí dúfajú, že dostanú prácu v technologickej spoločnosti, sú totiž konfrontovaní s hypotetickou situáciou, ktorá sa stane v kaviarni. 

„V San Franciscu je kaviareň, ktorá má neobmedzený dopyt a zásoby – to znamená, že má všetky kávové zrná, šálky, čaje na svete a rad zákazníkov sa ťahá až dookola budovy,“ vysvetľuje žena vo videu.

Zdroj: Pexels

A ako znie konkrétna otázka? Počúvajte dobre – „Kaviareň má približne 500 štvorcových stôp. Koľko šálok kávy teda dokáže vyrobiť táto kaviareň za jeden deň?“

Čo to má spoločné s prácou pre veľkú technologickú spoločnosť? Nikto nevie, ale ľudia si myslia, že je to o postrehu a očakáva sa, že si ľudia uvedomia, že žena nespomenula jednu dôležitú vec. 

Veľa komentárov naznačovalo, že odpoveď bola nula, pričom jedna žena vysvetlila logiku za touto odpoveďou: „Spomenula nejaký kávovar na prípravu kávy? Len so zásobami nemôžete pripraviť kávu a tiež tam nebola žiadna zmienka o zamestnancoch.“

Čo si myslíte vy? 

@hrbitch How Google Stumps Interviewers #interviewtips #interview #jobsearch #jobinterview #interviewquestions #resume #career #fyp ♬ original sound – hrbitch

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

1 Komentár
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre
Jwnko
22 dni dozadu

V San Franciscu je kaviareň…
Kaviareň.
Dá sa nazvať niečo kaviareň, keď ťam nedostanete pripravenú kávu? Nie.
Kaviareň – existuje kaviareň bez kávovaru? Bez personálu? Nie
Neobmedzene množstvo kávy… Sklad, nie kaviareň, ale u uvedie je spomenutá kaviareň, nie sklad.
Teda odpoveď nula je chyba.
. A celé to je fake trápnej…

Fotografie, ktoré váš mozog bude okamžite považovať za zvláštne

15 ľudí, ktorí súťaž o najhroší prežitý deň pravdepodobne vyhrali