in

Žena údajne 20 rokov spávala s duchom. Teraz sa jej konečne podarilo vidieť jeho tvár – a už sa s ním nechce nikdy znova stretnúť.

Nedarí sa ti nájsť si frajera/frajerku medzi živými? Možno je čas začať randiť s duchmi. Tak ako Paola Flórez z Kolumbie, ktorá sa 20 rokov každú noc stretávala so svojím neviditeľným milencom, aby spolu strávili pár intímnych chvíľ.

Paola tvrdí, že duch ju začal denne navštevovať už v mladom veku, a ich neoficiálny ale intímny vzťah inicioval každú noc práve on. Napriek jeho nadprirodzenej anonymite a neživej „existencii“ sa Paola dokonca vyjadrila, že sa do ducha zamilovala.

Jej zamilovanie však rýchlo opadlo a 20 rokov vášnivých nocí ich vzťah nedokázalo zachrániť po tom, ako sa Paole konečne naskytol pohľad na tvár jej nadprirodzeného milenca. Opísala ho ako vysokú mužskú postavu s obludnou tvárou stredovekých chrličov a tesákmi vytŕčajúcimi z úst. To asi vysvetľuje, prečo duch ženu navštevoval výhradne v noci. V žiari denného svetla by ju s takou tvárou sladkými rečičkami pravdepodobne nezbalil.

Zdroj: Pixabay – Desertrose7

V rozhovore pre Canal 1 žena opísala jej prvé stretnutie s duchom – ležala na posteli, keď zrazu cítila, ako nejaká neviditeľná ruka pomaly stúpala po jej nohách k hrudi. Prvýkrát ju to vydesilo, no od toho momentu ju duch navštevoval každú noc za účelom pohlavného styku.

Priznala, že ich spoločne strávené noci sa jej páčili, preto s tým 20 rokov nechcela prestať. Až do chvíle, kedy sa jej konečne podarilo zočiť jeho tvár. Akonáhle Paola zistila, že jej milenec nie len že nie je práve najatraktívnejším neživým chlapom na svete, ale dokonca so svojimi tesákmi nevyzerá ani úplne ľudsky, rozhodla sa ich dlhoročný sexuálny vzťah ukončiť.

Zdroj: Pixabay – DrNickStafford

Čo bude Paola robiť, ak jej bývalý milenec nebude rešpektovať ich rozchod, nie je úplne isté. Súdny zákaz priblíženia jej proti neživej entite pravdepodobne nepomôže. Odborníci nevedia s istotou potvrdiť, či si Paola svoj vzťah len predstavovala alebo bola naozaj navštevovaná nejakým druhom démona. V každom prípade sa však môžeme zhodnúť na tom, že tento duch so svojimi chúťkami rozhodne nebude svätý.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Zopár memečiek, ktoré vznikli, aby ti spríjemnili deň #1349: Nech sa páči, jedna migréna pre teba.

Fotografie od ľudí, ktorí sa so svojím šťastím podelili s celým svetom