in

Žena využíva to, že je pekná na to, aby neplatila nájom. Nazýva sa najsexy bezdomovkyňou

Emily Webb, ktorá sa sama vyhlasuje za „toxickú hanebnicu“, žije pohodlný život bezdomovkyne. Spoliehajúc sa na „priateľov“ a svoju krásu, Emily ignoruje ľudí, ktorí ju varujú pred nebezpečným životným štýlom.

Jej pochybný „životný hack“ vyvolal na internete poriadnu kontroverziu, ktorá prerástla do virálnej senzácie na sociálnych sieťach.

@emwebbily So far so good thank you so so much for everyone who has DMd me offering to help I am so so grateful I love you all #emwebbily #homeless #goldcoast #prettyprivilege ♬ original sound – Em 👹

Emily sa nazýva najsexy bezdomovkyňou Austrálie a žije zo zoznamovacích aplikácií. Emily vedie úspešný účet na OnlyFans a zarába dosť na to, aby mohla zaplatiť nájomné približne 1000 dolárov týždenne. Popri tom však zadarmo býva u rôznych chlapov.

Emily o svojom živote sexy bezdomovkyne točí videá na sociálne siete.

„Nemôžem uveriť tomu, že som celý ten čas míňala peniaze na nájom. Life hack, ak ste sexi, nikdy neplaťte nájomné. Môžeš doslova len ísť na Hinge a každú noc zadarmo bývať u rôznych chlapov a ešte sa mi nič zlé nestalo,“ povedala v jednom z nich.

„Na zoznamovacích aplikáciách som si našla bývanie u rôznych chlapov a ide to prekvapivo dobre. Zvyčajne im to nehovorím. Nechcem na nikoho vyvíjať tlak. Nespomínam, že som bezdomovkyňa, a nemyslím si, že vyzerám ako bezdomovkyňa,“ vysvetlila Emily svoj postup.

@emwebbily I swear my lips arent purple this lighting is weird #emwebbily #rentalcrisis #prettyprivilege ♬ original sound – Em 👹

Moderná nomádka má svoje najcennejšie veci v aute, zatiaľ čo strieda spanie na gauči u kamarátov s chodením na rande, aby našla dobré miesto na prespanie.

Podľa austrálskeho spravodajského portálu sa Emily horlivo uchádzala o prenájom, ale v dôsledku nájomnej krízy v krajine a konkurenčného trhu s bývaním zostala na ocot.

Pre News.com.au povedala: „Ponúkla som nájomné na šesť a 12 mesiacov dopredu a stále som nemala šťastie.“

Ako sa ukázalo, Emily vedie úspešný účet OnlyFans, zarába vysoký príjem a chce platiť nájomné približne 1000 dolárov týždenne.

@emwebbily Replying to @christian #emwebbily ♬ original sound – Em 👹

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre