in

Žena zverejnila nepríjemné správy od muža, po tom, ako ho slušne odmietla po jednom rande

Istá žena sa podelila o správu, ktorú dostala od muža po tom, ako to zdvorilo ukončila po jedinom rande. Mandy sa o svoju skúsenosť podelila na Reddite a odhalila viacero správ, ktoré dostala od muža, s ktorým išla len na jedno formálne rande.

Photo Of Woman Using Mobile Phone
Autor tejto fotografie je mikoto.raw Photographer

V snímkach obrazovky zdieľaných na sociálnej platforme sa pokúšala ukončiť ich vzťah a vysvetľovala, že podľa nej nie sú kompatibilní. Pôvodne sa chcela porozprávať cez telefón, ale muž povedal, že nemôže hovoriť, pretože je chorý.

Reddit

„Mám jednoducho pocit, že nie sme kompatibilní a mali by sme ísť ďalej. Bavilo ma ťa spoznávať a želám ti všetko najlepšie,“ napísala Mandy mužovi po tom, čo ju požiadal o vysvetlenie.

Po tom, čo s ním odmietla ísť na ďalšie rande, muž napísal: „To je šialené. Som teraz v šoku. Toto nie si ty. Neviem, čo sa deje, doslova mi to nedáva zmysel. To si celý čas len predstierala záujem?“

„To je to, čo chcem. Musíš to prijať,“ odpovedala Mandy pokojne, ale chlap naďalej spochybňoval jej emócie a obviňoval ju z pokrytectva.

„To je doslova také hlúpe,“ napísal a dodal: „Prial by som si, aby si sa zamyslela nad sebou, aká si pokrytecká.“

Reddit

Muž, neschopný spracovať koniec ich krátkeho flirtu, sa uchýlil k najstaršej výhovorke na svete a naznačil, že Mandy sa stretávala s niekým iným.

„Pravdepodobne si dnes večer stretla nejakého chlapa,“ povedal.

Aby toho nebolo málo, muž zahral aj kartu „citovej ženy“, na čo Mandy musela odpovedať: „Moje emócie nie sú silné, jednoducho to nefunguje. Chcela som ti zavolať, ale povedal si, že nemôžeš hovoriť po telefóne.“

Nebral nie ako odpoveď, trval na tom, že sa s Mandy stretne osobne, aby si veci vyjasnili, a žiadal, aby sa stretli nasledujúce popoludnie.

„Musíme sa naozaj porozprávať – mám pocit, že si vyberáš ľahkú cestu. Stretneme sa osobne a vyrozprávame si to. Nechcem ťa takto stratiť. Uvidíme sa zajtra popoludní.“

Mandy sa snažila vysvetliť, prečo necíti, že by mohol byť jej potenciálnym partnerom.

Reddit

„Dokážem sa s tebou úplne normálne rozprávať, ale pri hodnotení potenciálneho partnera treba zvážiť viac vecí. Chýbajú ti vlastnosti, ktoré chcem vo vzťahu mať. Nie je to jednoduché, prechovávať k niekomu skutočné city, vyžaduje si to väčšiu hĺbku, ktorú v tebe ani v tvojom správaní nevidím.“

Muž jej písal naďalej dlhé textové správy, v ktorých vysvetľoval, ako by si ich dvoch spolu predstavoval.

Mandy uzavrela, že s ním necítila nič romantické, a zaželala mu všetko najlepšie.

An Upset Woman Sitting Beside the Man
Autor tejto fotografie je RDNE Stock project

Na Reddite žena vysvetlila, že sa neskôr snažila, aby to fungovalo, ale nakoniec musela krátky vzťah ukončiť po tom, ako sa pochválil, že spí s viacerými ženami.

„Snažila som sa mu dať šancu, ale bol nevyspytateľný a chválil sa, ako spáva s viacerými ženami a platí si eskort,“ napísala.

„Jednoducho ma znechutil, takže som to musela ukončiť. Boli sme len na jednom oficiálnom rande.“

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre