in

Ženy odhalili presný moment, kedy si uvedomili, že o nich ich partner stratil záujem

Je len niekoľko vecí, ktoré bolia viac ako samotný koniec vzťahu. A hoci je rozchod bolestivý, niekedy nie je iná možnosť ako ísť vlastnou cestou. Horšie však je, keď zistíte, že váš partner už dávno plánuje tú svoju a vy ste tak už len jeho príručnou batožinou, ktorú hodlá niekde zabudnúť a už sa po ňu nevrátiť.

Týchto 10 žien prezradilo, kedy si uvedomili, že ich partner pre nich nie je ten pravý a že pravdepodobne ani nikdy nebol.

#1 Keď som mu povedala, že sa cítim strašne, keďže hudba je moje všetko a chýba mi hranie. Kúpila som si teda klávesy a umiestnila ich do miestnosti, ktorú nepoužívame. Nevšimol si ich 2 mesiace. Keď si ich konečne všimol, povedal mi, nech sa ich zbavím, lebo nechce mať v byte zbytočné haraburdie. Hrala som so slúchadlami a väčšinou len vtedy, keď nebol doma, no ani to mu nestačilo. Povedal mi, že buď pôjdu klávesy, alebo ja. Tak som vzala klávesy a odišla. 

Zdroj: pixabay.com

#2 Bol môj bývalý manžel. Prosila som ho, aby mi nepovedal, čo sa dialo v striptízovom klube, lebo som vedela, že by som sa kvôli tomu zbytočne trápila. Prvá vec, čo urobil, keď prišiel domov, bola, že sa pochválil všetkými tancami na jeho lone a povedal mi, ako veľmi boli všetky tie ženy, v porovnaní so mnou, atraktívne. Chcel ma tým naštvať, a tak som ho ignorovala. A tak udrel päsťou do stoličky. Už predtým sme mali problémy, no v ten večer stratil všetok môj rešpekt.

Zdroj: pixabay.com

#3 V práci ma fyzicky napadli. Keď som mu to povedala, očakávala som, že bude zdesený, ochranársky, alebo ho to aspoň rozruší. Namiesto toho vyzeral znudene. Naznačil mi, že občas hovorím viac než je potrebné, a tak som pravdepodobne len naštvala zlého chlapa. 

 
 

#4 Dostala som chrípku. Presvedčil ma, aby som prišla k nemu, keďže mi tvrdil, že sa o mňa postará a nechcel, aby som bola sama. Ukázalo sa, že ma zavolal k sebe len kvôli tomu, že chcel sex. Dokonca sa vo mne snažil vzbudiť pocit viny tým, že sa ma pýtal, či by som sa po sexe s ním naozaj cítila horšie. 

Zdroj: pixabay.com

#5 Bola som vo vysokom štádiu tehotenstva. Akurát sme sa hádali, keď som pocítila silnú bolesť v bruchu a zrútila sa k zemi. On tam len stál, smial sa a povedal mi, že „tak mi treba“. 

Zdroj: pixabay.com

#6 Boli sme vonku a on chcel niečo zajesť. Nemala som pri sebe peniaze, a tak som si nič nedala. Neponúkol sa, že mi niečo kúpi. A tak som tam sedela a sledovala ho ako je. Viem, že je to maličkosť a že som niečo mohla povedať, no bola to jedna z vecí, ktorá ma donútila zamyslieť sa nad naším vzťahom. Boli sme spolu 2 roky. 

Zdroj: pixabay.com

#7 Keď som spadla zo schodov u priateľa doma a zlomila si členok. Kričala som od bolesti a on sa na mňa naštval, keďže ma musel vziať do nemocnice namiesto toho, aby mohol hrať videohru. 

Zdroj: pixabay.com

#8 Keď ma obvinil z toho, že som manipulátorka, lebo som plakala. Prečo som plakala? Lebo som sa práve dozvedela, že jedna z mojich najbližších kamarátok spáchala samovraždu. 

Zdroj: Photo by Ivan Aleksic on Unsplash

#9 Musela som cestovať niekoľko hodín, aby som sa mohla rozlúčiť s mojím dedkom, ktorý zomieral v nemocnici. Na ceste späť som sa zastavila v rýchlom občerstvení, aby som si kúpila večeru. Môj vtedajší priateľ, namiesto toho, aby ma upokojoval po poslednej návšteve môjho dedka, sa na mňa naštval, keďže som mu tiež nekúpila burrito. 

Zdroj: pixabay.com

#10 Musela som podstúpiť núdzový zákrok. Namiesto toho, aby ma odviezol do nemocnice, musela som ísť vlakom, keďže to bolo pre neho príliš skoro. O týždeň neskôr pomohol svojej rodine so sťahovaním. O siedmej ráno. Očividne mal priority. 

Zdroj: pixabay.com

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

15 vtipných dôkazov, že so zvieraťom sa prosto nenudíš

Laska je komplikovaná, IKEA však má riešenie v podobe milých ilustrácií, ktoré vám vyčaria úsmev na tvári