in

„Zistila som, že môj otec pred dvoma rokmi nafingoval vlastnú smrť – neviem, čo mám robiť.“

Mysleli by ste si, že príbeh s podobným zvratom môžeme vidieť len vo filme. Opak je však pravdou, čo zistila aj 26-ročná žena, ktorá doteraz nevie, ako je možné, že jej otec je evidovaný ako mŕtvy.

Zdroj: Derick Makwasi/Pexels

Žena zistila, že jej otec je oficiálne klasifikovaný ako „mŕtvy“ a myslí si, že mohol predstierať svoju vlastnú smrť. 26-ročná žena žijúca v Melbourne zverejnila príspevok na Reddite, keď odhalila, že jej odcudzený otec, ktorý žije v Novom Južnom Walese, sa zdá byť právne klasifikovaný ako mŕtvy, aj keď je veľmi živý.

Zdroj: Kampus Production/Pexels

Chybu objavila, keď sa pokúšala požiadať o pas, a teraz premýšľala, čo má robiť, a či je to on, čo „predstiera“ vlastnú smrť alebo je to chyba administratívneho správcu. Na Reddit-e vysvetľuje, že si teraz nie je istá, aké sú ďalšie kroky, a ako ho prinúti vysvetliť, prečo je evidovaný ako mŕtvy.

Zdroj: Pixabay/Pexels

Vo svojom úplnom príspevku na Reddit píše: „Nebola som v priamom kontakte so svojím otcom v podstate celý svoj život, raz som ho stretla, keď som mala 6 rokov. Keď som mala 21 rokov, jeho sestra mi povedala, že umiera. Ocenila by som telefonát, zavolala som na psychiatrické oddelenie, kde žije od mojich 7 rokov. Osoba, ktorá tam pracuje, mi dala konkrétny zoznam tém, o ktorých sa s ním nesmiem rozprávať. Okrem iných to boli aj drogy, ktoré bral, a dokonca veril, že s ním hovorí televízia. Hovoril hlasom a inteligenciou dieťaťa.“

Ľudia na Reddite si myslia, že jej otec svoju smrť nefingoval, ale je na tom mentálne tak zle, že nevie, čo robí.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre