in

Živí sa tým, že sa na internete prezlieka za choré viktoriánske dieťa. Za peniaze zopakuje čokoľvek, čo jej poviete

Žena sa živí tým, že sa na internete prezlieka za rôzne postavy. Jednou z nich je choré viktoriánske dieťa. Podľa jej slov to jej fanúšikovia milujú. 25-ročná Madison Ann z Colorada odhalila, čo sa skrýva za jej internetovou slávou. Píše o tom DailyStar.

Zdroj: TikTok (@madisonannofficial)

Madison je jedným z tých šťastlivcov, ktorým sa podarilo opustiť barmanstvo a herecké vystúpenia, aby sa mohla venovať potenciálne lukratívnej kariére tvorkyne obsahu. Madison však nie je štandardnou influencerkou, ktorá sa snaží propagovať produkty a svoj okázalý životný štýl.

Internetovú slávu našla vďaka živému vysielaniu, počas ktorého sa tvári ako chorá detská postavička z viktoriánskej éry.

@madisonannofficial @Mint Mobile sponsor me #ailive #liveai #npc #npclife #live #npclive #frailvictorianchild #victorianchild ♬ original sound – Madison Ann

Rovnako ako iné NPC (nehrateľné postavičky) na TikToku, aj Madison sa natáča ako opakuje slová, ktoré jej jej diváci kážu a zarába za to peniaze.

„Pred mesiacmi som videla vysielania NPC od japonských cosplayerov a myslela som si, že by bolo zábavné vytvoriť nečakanú postavu,“ prezradila Madison pre DailyStar. Neurobila to však hneď, pretože si sprvu myslela, že to nebude populárne. Neskôr však zistila, že sa mýlila.

Spojenie humoru a histórie bolo podľa nej na internete už dlhé roky a keď vznikol na TikToku trend, ktorý znova zahŕňal takýto koncept, Madison vedela, že prišla jej chvíľa.

Jej scénky na sociálnej sieti počas živých vysielaní jej v súčasnosti zarábajú od 4 do 980 dolárov. 

@madisonannofficial This Tuesday my LIVE Suspension is OVER. What better way to come back than not with a new character?? Tuesday August 8th, 12:00am/MST I will return to my regular scheduled lives with new content planned ahead! Be sure to follow me on Instagram (same handle as tt) and twitter (@ madannofficial) to see updates. Thank you all for the love and support. I will see you SOON! #ailive #liveai #npc #npclife #tiktoklive #live #npclive #discord #discordmod #jennifercoolidge #jennifercoolidgeimpression #frailvictorianchild ♬ original sound – Madison Ann

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

10 mätúcich fotografií, ktoré vás donútia pochybovať o vlastnom zraku

Zopár memečiek, ktoré vznikli, aby ti spríjemnili deň #1106 : rovnako olečení muži vs. ženy