in

Zlatá fľaša Prime za 400 000 libier bola zničená po tom, čo chlapec uhádol správny kód

Súťaž Golden Prime prilákala tisíce fanúšikov, ktorí sa zúfalo snažili získať cenu 400 000 libier. Logan Paul a KSI dali ľuďom cez víkend v Londýne a New Yorku šancu vyhrať lesklú zlatú repliku ich obľúbeného energetického nápoja. Pri ich najnovšom marketingovom kúsku na oslavu predaja ich miliardtej fľašky stáli fanúšikovia Prime celé hodiny v rade, aby sa pokúsili rozlúštiť šesťmiestny kód na nepriestrelnom boxe.

Jednému šťastnému Britovi sa to podarilo, čo znamená, že fľaša v New Yorku bola spálená. Účastníci boli varovaní, že majú len jeden pokus, aby sa ju pokúsili odomknúť, skôr než bude fľaša z masívneho zlata zničená.

Zdroj: Instagram / loganpaul

Ak by kód nebol prelomený do 48 hodín, spoluzakladatelia Prime vysvetlili, že pochodne vo vnútri puzdra sa zapália. „Zlatá fľaša bude úplne spálená – nemá absolútne žiadnu hodnotu,“ povedali.

Bolo to dosť napäté, keďže sa nikomu nepodarilo zistiť kód, kým hodiny stále tikali. To bolo ale len dovtedy, kým sa malému chlapcovi oblečenému v drese Pinewood FC nepodarilo v hlavnom meste Spojeného kráľovstva zadať správnych šesť čísel. Konfety vybuchli do vzduchu a po odomknutí kódom všetci začali kričať.

Zdroj: Instagram / loganpaul

Hoci sa Logan usmieval a bol za chlapca šťastný, keď ho sledoval, ako vyhráva prostredníctvom živého prenosu, uvedomil si, čo to znamená pre jeho zlatú fľašu. Kričal: „Podarilo sa mu to? To znamená, že naša fľaša sa topí!“

Zdroj: Instagram / loganpaul

Logan zdieľal zábery momentu, keď bola zlatá fľaša „úplne zničená“ extravagantným systémom fakieľ vo svojom príbehu na Instagrame. Video ukazuje napoly roztopenú fľašu Prime, ktorá sa vznáša nad kaďou s roztavenou lávou s teplotou 1 093 °C predtým, ako ju pustí dovnútra.

Zdroj: Instagram / loganpaul

Londýnskemu davu povedal: „Topí sa, zlato v New Yorku sa topí!“ Ale nebojte sa, štvrť milióna dolárov v skutočnosti nevyšlo vôbec na zmar. Zlato je stále technicky neporušené, je len v tekutej forme – takže si stále zachováva svoju materiálnu hodnotu, ale už nemá tvar fľaše Prime. Osud tekutého zlata zostáva neistý.

ZDROJ

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre