in

Zranila sa pri sexe a stratila päť rokov pamäte. Žena utrpela bizarné zranenie pri natáčaní videa s manželom

Anonymná žena sa podelila o svoj šokujúci príbeh s moderátorkami The Hook Up Podcastu Dee Salmin a Pip Rasmussen. Priznala, že nepríjemné sexuálne zranenie spôsobilo, že stratila päť rokov pamäte. Píše o tom Mirror.

Zdroj: Pexels

Žena odhalila, že utrpela päťročnú stratu pamäti dosť nezvyčajným spôsobom. S manželom natáčali šteklivú kazetu a podarilo sa jej udrieť si hlavu tak silno o čelo postele, že jej spôsobila ťažký otras mozgu a stratu pamäti.

Keď sa zobudila s hrozným otrasom mozgu, priznala sa, že netuší, kde je. Po prebudení sa s veľkým rezom a hrboľom na hlave, sa žena spýtala svojho manžela: „Kde sme, čo sa deje?“

Zdroj: Pexels

Potom odhalila, že stratila pamäť na približne „24 až 36 hodín“ a že mala „masívny otras mozgu, veľkú reznú ranu na svojej hlave a masívny hrboľ.“ Žena sa dokonca nehanbila prezradiť ani polohu, pri ktorej sa to všetko udialo. Takže nabudúce, keď budete skúšať obrátenú kovbojku (reverse cowgirl), dajte si pozor na hlavu.

Fanúšikovia podcastu samozrejme neostali bez komentára a vtipkovali, že pár mal aspoň presný záznam pre nemocnicu, keď sa ich spýtali, čo sa stalo. 

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre