in

10 komédií, pri ktorých nikto nečakal, že budú hrozné

Na známom webe Watch Mojo sa nedávno objavil zaujímavý zoznam. Je v ňom desať komédií, pri ktorých nikto nečakal, že budú hrozné. Ktoré to sú?

Vo štvorici po opici 2 (The Hangover Part II)

Zoznam dnešných komédií začináme počinom The Hangover Part II. Film vznikol v roku 2011 a je to druhé pokračovanie úspešnej komédie Hangover z roku 2009. Snímka však ani zďaleka nedosiahla úspech ako prvá časť.

Autor tejto fotografie je ElHormiguero

Káčer Howard (Howard the Duck)

Táto americká komédia z roku 1986 sa natáčala s veľkými očakávaniami, tie ale nedopadli podľa predstáv. Film zanechal rozporuplné dojmy, pretože nebol vhodný ani pre detské publikum, ale ani pre dospelé.

Howard the Duck (1986)
byu/Corndogeveryday in80s

Norbit

Norbit je komédia z roku 2007. Hlavnú úlohu hral Eddie Murphy, ktorý sa podieľal aj na scenári. Hoci známy komik sa teší všeobecnému uznaniu, táto snímka je označovanaá za jednu z jeho najslabších.

Autor tejto fotografie je David Shankbone

Veľká svadba (The Big Wedding)

Keď v roku 2013 vyšiel film Veľká svadba, hviezdne herecké obsadenie sľubovalo zaujímavý filmársky zážitok. Predstavili sa tu mená ako Amanda Seyfried, Robert De Niro, Katherine Heigl, či Robin Williams. Snímka však zapadla do priemeru.

Autor tejto fotografie je Elena Ternovaja

Ohňostroj márnosti (The Bonfire of the Vanities)

Ohňostroj márnosti je romantická a dramatická komédia z roku 1990. Hlavné postavy stvárnili Tom Hanks a Bruce Willis. Od snímky sa veľa čakalo, ale finálny výsledok neohúril divákov, ani kritikov.

Autor tejto fotografie je Gage Skidmore

Holmes a Watson (Holmes & Watson)

Herci Will Ferrell a John C. Reilly majú výborné meno a tak keď v roku 2018 vyšla snímka Holmes a Watson, očakávania boli vysoké. Žiaľ, ani táto komédia nepatrí k tým najvydarenejším.

Autor tejto fotografie je Eva Rinaldi Celebrity Photographer

Láska s rizikom (Gigli)

Toto je romantická komédia z roku 2003, kde si hlavné úlohy zahrali Ben Affleck s Jennifer Lopez, ktorí tvoria v skutočnom živote manželský pár. Snímka však skončila ako veľký prepadák a napríklad na CSFD má hodnotenie len 26%.

Autor tejto fotografie je Intemporelle | Erin Lassahn Photography

Zoolander 2 (Zoolander No. 2)

Aj toto druhé pokračovanie úspešnej jednotky skončilo neslávne. Ben Stiller, ktorý tu hral hlavného hrdinu, označil tento film za najväčší neúspech svojej kariéry.

Autor tejto fotografie je ElHormiguero

Guru lásky (The Love Guru)

Mike Myers, Jessica Alba a Justin Timberlake, to je trojica hercov, ktorí stvárnili hlavné postavy v tomto filme z roku 2008. Prvý menovaný sa dokonca podieľal aj na scenári. Aj od tohto počinu sa očakávalo veľa, ale skončilo to trpkým sklamaním pre všetky strany.

Autor tejto fotografie je DoD News

Rok jedna (Year One)

Dnešný zoznam komédií, pri ktorých nikto nečakal, že budú hrozné, ukončujeme počinom Rok jedna. Je to americká snímka z roku 2009, kde v hlavných rolách učinkovali Jack Black a Michael Cera. Year One tiež ani zďaleka nenaplnil vysoké očakávania.

Autor tejto fotografie je Eva Rinaldi Celebrity Photographer

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre