in

18-ročná tiktokerka bráni svoj vzťah s 60-ročným mužom

Sto ľudí, sto chutí. A tak to funguje aj v otázke lásky a vzťahov. Každý preferuje vo vzťahu niečo iné a hovorí sa, že nikto nie je v pozícii, aby veci lásky iných ľudí kritizoval alebo hodnotil.

@nikeishalouise ♥️ #fyp ♬ original sound – zoe❤️‍🔥

Keisha Louise ale od internetu dostáva poriadne zabrať, odkedy na svojich sociálnych sieťach začala uverejňovať videá a fotky zo svojho vzťahu. Medzi ňou a jej priateľom je totiž vekový rozdiel 42 rokov.

@nikeishalouise Merry Christmas everyone we are sending our love and wishes for a lovely day for you all 🙏🏻 enjoy every minute of it. Family is precious.♥️#christmas #togetherness ♬ Merry Xmas Everybody – Slade

Keisha Louise a Dimitros Fotis spolu začali chodiť v roku 2022 a Keisha má teraz osemnásť rokov. To logicky znamená, že tento 60-ročný muž s ňou začal chodiť ešte pred tým, než vôbec dosiahla plnoletosti.

Zdroj: TikTok / nikeishalouise

Keisha na svoj TikTok zdieľa videá z ich vťahu, na ktorých spolu pár vyzerá šťastne, no internet ich oboch nešetrí kritikou. Veľa ľudí si myslí, že Keisha je s mužom v skutočnosti z čisto finančných pohnútok, ako to už v takýchto prípadoch často býva.

Zdroj: TikTok / nikeishalouise

Kritike sa nevyhol ani samotný Dimitros, u ktorého digitálne obecenstvo zvažuje, ako veľmi dobré môžu byť úmysly muža v takom veku, keď stojí o vzťah s tak mladou slečnou.

@nikeishalouise #madness #mygirl ♬ original sound – stixx2895music

Podľa jej slov zašla digitálna nenávisť voči jej vzťahu tak ďaleko, že sa rozhodla, dať si od sociálnych médií a hlavne TikToku na nejakú dobu pauzu.

@nikeishalouiseYou truly are the best🫶

♬ these words – 🍃✌️👄

Svojim sledovateľom odkazuje, že jej vzťah je vybudovaný na láske, vraj sa k nej žiadny iný muž nikdy nechoval krajšie ako Dimitros. Tvrdí, že vek je len číslo a po dvoch rokoch je do Dimitrosa rovnako zaľúbená ako na začiatku ich vzťahu.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre