in ,

26-ročná žena je matkou 22 detí, avšak plánuje ich mať aspoň 100!

26-ročná žena je matkou 22 detí, pričom 20 z nich sa narodilo v tom istom roku. Kristina Ozturk, ktorá pochádza z Moskvy, ale žije v Gruzínsku, zdieľala na svojom Instagrame video, v ktorom každé z jej detí uvádza svoje meno a dátum narodenia.

batumi_mama/instagram

Kristina je vydatá za 58-ročného milionára Galipa, ktorý bol minulý rok odsúdený na osem rokov väzenia za nelegálny nákup a držbu drog. Manželia mali 21 detí prostredníctvom náhradnej matky a Kristina sa vyjadrila, že nebude spokojná, kým ich potomstvo nedosiahne trojciferný počet.

batumi_mama/instagram

Na Instagrame má viac ako 257 000 sledovateľov a nedávno zdieľala jedno video, v ktorom každé z jej detí uvádza svoje meno a dátum narodenia. Dve, ktoré sa nenarodili v roku 2020, sú jej najstaršia dcéra Victoria, ktorá sa narodila v roku 2014 z predchádzajúceho manželstva, a najmladšia Olivia, ktorá sa narodila v januári 2021. Ďalšie sú všetky narodené v roku 2020 – Mustafa, Maryam, Ayrin, Alice, Hassan, Judy, Harper, Teresa, Hussein, Anna, Isabella, Ismail, Mehmet and Ahmet, Ali, Kristina, Alena, Sarah, Lockman a Alparslan.

Vo videu je napísané: „Zoznámte sa s rodinou Ozturkovcov! V komentároch ste písali, aby som pre vás natočila video s menami a vekom detí. Máte to tu.“

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Kristina Ozturk (@batumi_mama)

Ľudia píšu láskyplné komentáre, aká je to nádherná rodina, aká je ona úžasná matka a aký krásny život čaká detí s toľkými súrodencami. Avšak nájdu sa aj nenávistné komentáre, v ktorých je napísané: narcistická sociopatka, pripravuješ tieto nevinné deti o ich detstvo, robíš to len kvôli sebapropagácii a sociálnym médiám.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre