in

Žena, ktorá sa identifikuje ako pes, prezýva svojich priateľov svojimi psovodmi

Počuli ste už niekedy o teriánoch? Ak nie, poriadne sa nadýchnite, aby ste mali dosť vzduchu na povzdych plný sklamania z toho, akým spôsobom sa ľudstvo posúva dopredu. Alebo dozadu. Teriáni sú totiž ľudia, ktorí sa identifikujú ako nejaké zviera. Teriantropia je mytologická schopnosť človeka meniť sa do formy nejakého zvieraťa. A teriáni by niečoho takého veľmi radi dosiahli.

Zdroj: Pexels / Burst

V pokusoch priblížiť sa čo najviac vzhľadu svojho vytúženého zvieratka napodobňujú pohyby týchto zvierat, mňaukajú, štekajú, behajú po štyroch, pripevňujú si na zadky umelé chvosty a na hlavy umelé ušká a nie, neberú to len ako hru či pretvárku.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa MEOW 𐂯 (@meowdalyn)

Meow Dalyn je jedna z osôb, ktoré sa identifikujú ako zvieratá, a u nej konkrétne je to pes. Meow tvrdí, že nie je členom komunity Furry (títo ľudia sa od teriánov odlišujú tým, že ich predstavy nie sú 100% zvieracie. Furry spájajú ľudské črty so zvieracími a nechceli by sa zmeniť 100% napríklad na psa – predstavte si napríklad mačku s prsatou ženskou figúrou) a taktiež netvorí žiadny obsah pre dospelých.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa MEOW 𐂯 (@meowdalyn)

Meow sa jednoducho identifikuje ako pes. Dalmatin dokonca. A jej partneri nevolá svojimi partnermi, no svojimi psovodmi.

Meow sa dokonca priznala k tomu, že svoju potrebu chodí vykonávať von ako každý správny pes. Či po nej jej psovodi musia zbierať bobky po trávniku však nevieme. Slečna ale údajne chodí na ľudskú toaletu len vtedy, ak je vonku škaredé počasie.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa MEOW 𐂯 (@meowdalyn)

Samozrejme, zvieracie a ľudské návyky a schopnosti zamieňa táto mladá ľudská fenka ako sa jej to práve najlepšie hodí, pretože napriek svojej obľube vykonávania potreby na záhrade je Meow streamerkou na platforme Twitch.

Možno by ju mali jej psovodi namiesto prechádzky radšej zobrať k terapeutovi.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre