in

30-ročná žena si zo srandy spravila DNA test. Zistila, že jej partner je v skutočnosti jej brat

Život je plný prekvapení. Napríklad keď zistíte, že už 6 rokov chodíte s vlastným bratom. To sa stalo žene, ktorá sa rozhodla o svoj príbeh podeliť s internetom a už pri písaní príspevku netušila, či o mužovi v jej živote písať ako o priateľovi, alebo ako o bratovi. Píše o tom Boredpanda.

„Mám 30 rokov a môj brat má 32. Budem ho ale pri písaní nazývať mojím priateľom. Je to celé divné,“ týmito slovami začína ženin príspevok.

Zdroj: pixabay.com

Bola adoptovaná

Žena bola adoptovaná ako bábätko. Túto skutočnosť však zistila, až keď bola na strednej škole. Napriek tomu sa kvôli tomu necítila zle ani zradene a svojich adoptívnych rodičov milovala. A oni zas milovali ju.

Jej priateľ bol tiež adoptovaný a keď sa spoznali, hneď ich to spojilo, keďže mali niečo spoločné. Ich vzťah bol od začiatku skvelý a žena priznáva, že sa s nikým nikdy necítila tak dobre. Zároveň mala pocit akoby ho poznala odjakživa. Teraz už vie, že to malo svoj dôvod.

Zdroj: Photo by Marisa Howenstine on Unsplash

Našťastie nemajú deti

Pár spolu robil všetko, čo iné páry. Za šesť rokov spolu stihli mať sex, povedať si, že sa milujú, či stretnúť sa s rodinou toho druhého.

„Som rada, že sme sa hneď na začiatku dohodli, že nechceme mať deti,“ priznáva žena. Uvedomuje si, akým zdravotným rizikám tak predišli a zároveň je rada, že nemuseli vysvetľovať vlastným deťom, že ich rodičia sú vlastne súrodenci. 

Zdroj: pixabay.com

Urobili si test DNA

Obaja sa rozhodli spraviť si test DNA, aby zistili svoj pôvod. Odoslali tuby so slinami a tešili sa na výsledky. Na to, čo však po mesiaci uvideli, ich nik nemohol vopred pripraviť. Zistili totiž, že sú súrodenci.

„Povedať, že som bola šokovaná, je slabé slovo,“ priznáva žena.

Svojmu priateľovi zatiaľ pravdu nepovedala a stále dúfa, že mohlo dôjsť k chybe. Uvedomuje si však, že to tak nebude, keďže vždy počúvali ako sa na seba podobajú, alebo že sú mužská/ženská verzia toho druhého.

Žena odvtedy presedela nejaký čas nad ich spoločnými fotkami a stále viac si všímala ako veľmi sa v skutočnosti podobajú.

„Desí ma to a netuším, čo mám robiť,“ hovorí.

Zdroj: Image by Racool_studio on Freepik

Nevie, ako sa zachovať

„Stále svojho brata/priateľa milujem a sme spolu už 6 rokov. Máme spolu dom a celý náš spoločný život,“ vysvetľuje žena. Stále dúfa, že test bol chybný a je pripravená podstúpiť ďalší, aby sa to celé vyjasnilo. Panikári, keďže ho stále vníma ako lásku svojho života. 

Tu pôvodný príspevok končil, no odvtedy bol aktualizovaný a muž už vie pravdu. On sa však rozhodol, že nebude panikáriť ani robiť žiadne veľké rozhodnutia, až kým nepodstúpia reálny DNA test niekde v oficiálnej nemocnici.

Žena ho však po rokoch pozná a vie, že v skutočnosti panikári. Pre oboch je náhle divné ležať spolu v jednej posteli.

Zdroj: pixabay.com

Reakcie sú prekvapivé

Niektorí ľudia poukázali v komentároch na fakt, že ak by si testy nespravili, pravdepodobne by to nikdy nezistili a nič by sa nestalo. Navyše, ak nechcú mať nikdy deti, nie je to až taký veľký problém.

Zároveň poukazujú na fakt, že spolu nikdy nevyrastali, a tak je ťažké vnímať to ako incest, keďže sa nikdy nebrali ako súrodenci. Stretli sa ako úplní cudzinci a zaľúbili sa.

Ľudia tak dúfajú, že sa cez to dokážu preniesť a pokračovať vo svojom vzťahu bez toho, aby zbytočne zahodili 6 spoločných rokov. 

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

15 náhodných záberov, ktoré nápadne pripomínajú renesančné maľby

10 neuveriteľných záberov, ku ktorým by bolo potrebné vysvetlenie