in

Svokor ochutnal materské mlieko vlastnej nevesty, lebo je to vraj vegánske. Tá ho už nechce vidieť v ich dome

Na kojení nie je nič zlé. Teda až na ľudí, ktorí k nemu majú nevhodné a niekedy až perverzné poznámky. O to horšie, keď prichádzajú od členov vlastnej rodiny. Táto žena sa podelila o svoj príbeh, v ktorom tvrdí, že jej svokor sa správa čudne, keď ide o kojenie a nie spôsobom, že mu to pripadá nevhodné. Píše o tom Boredpanda.

Zdroj: pixabay.com

Má nevhodné poznámky

Žena, ktorá je mamou sedemmesačného bábätka, zverejnila svoj príbeh. V súčasnosti stále kojí, no snaží sa svoje bábätko od kojenia odvyknúť. Ani to však nezastavilo jej svokra od toho, aby sa správal čudne.

Pred pár mesiacmi táto mama spravila pre bábätko zo svojho mlieka nanuky. Napísala o tom do skupinového chatu a pridala ich fotku, na čo jej svokor odpísal: „Hneď by som jeden ochutnal.“ Pridal k tomu aj niekoľko smajlíkov so srdiečkovými očami.

Znechutená žena hneď odpísala: „WTF sú spravené z môjho materského mlieka.“ 

Na to jej svokor jednoducho povedal, že si nevšimol popis a komentoval len fotku.

Zdroj: pixabay.com

Zjedol muffiny

Celá situácia sa vyhrotila, keď sa žena rozhodla upiecť muffiny a podľa receptu použila aj pol pohára svojho materského mlieka. V rovnaký deň prišiel na návštevu jej svokor a hneď vo dverách zahlásil: „Och, mňam, niekto tu piekol.“ 

Žena mu hneď vysvetlila, že tie muffiny sú pre bábätko a sú vlastne len zmesou múky, ovocia a jej materského mlieka. Zároveň mu povedala, že má napečený aj normálny koláč, ktorý si môže dať a je v chladničke.

Potom si šla umyť ruky do kúpeľne, a keď sa vrátila, všimla si, že jeden z muffinov chýba.

Zdroj: pixabay.com

Je to vraj vegánske

Žena sa okamžite obrátila na svokra a ten sa hneď priznal, že ho zjedol. Žene to samozrejme pripadalo odporné a nebála sa mu to povedať. Svokor na tom však nevidel nič zlé a povedal, že je to v poriadku, keďže materské mlieko je vlastne vegánske. Nikto z ich rodiny však nie je vegán, čiže tento argument bol bezpredmetný.

„Povedala som mu, že je úchylák a že má okamžite vypadnúť z môjho domu,“ opisuje žena.

Jej manžel však nevidel celú situáciu tak jasne ako ona. Myslí si, že šlo len o nedorozumenie, pričom mu jeho manželka zopakovala, že svokra jasne upozornila, že muffiny sú upečené z jej mlieka.

Zdroj: Photo by Julien L on Unsplash

Rodina je rozhádaná

Svokor je urazený a naštvaný, keďže vraj upiekla dosť na to, aby sa mohla podeliť. Svokra žene vyvolávala a dožadovala sa vysvetlenia, až kým jej žena nepovedala, čo sa v skutočnosti stalo a nespýtala sa jej, či jej fakt nevadí, že jej muž pil jej materské mlieko. Tak zistila, že svokor doma nepovedal celý príbeh.

Neskôr vysvitlo, že si ženin manžel myslel, že sa svokor len dotkol jedného z muffinov a nezjedol ho, no potom, čo zistil pravdu, postavil sa na stranu manželky.

Čo je však horšie, neskôr vyšli najavo ďalšie súvislosti, ktoré ženu a vlastne aj celú rodinu znechutili ešte viac. Prehovorila totiž svokra a priznala, že jej muž mal vždy zvláštnu úchylku na kojenie, a tak nikdy nekojila pred ním. Dokonca bol aj prepustený z práce, keďže sa na neho sťažovala kolegyňa, keďže ju neustále vyrušoval pri kojení.

Oficiálne tak už nie je vítaný v ich dome a jej manžel povedal, že netuší ako sa má po tomto zistení znova pozrieť vlastnému otcovi do očí.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre