in

62-ročná žena si musí pri jedle vyberať zuby, no jej 25-ročnému mužovi to vôbec nevadí

Láska rastie v každom veku a vek je len číslo. To sa často hovorí. Vieme však veľmi dobre, že občas na tom veku skutočne záleží, hlavne ak ide o naozaj extrémne prípady. Napríklad o rozdiel takmer 40-tich rokov medzi partnermi. A to aj v prípade, že tá staršia polovička sa mentálne nejakým spôsobom zasekla v mladšom veku.

@oliver6060 Hi how you doing #vibe #HoldMyMilk #fypシツ♡ #couple #lilwayne #😏 #love #foryou #couplegoal #bigpur #lover #goingin #fup #mo #foryoup #fy #baby #purr ♬ I’m Goin In – Drake

Cheryl McGregor má 62 rokov, no jej duša je očividne stále veľmi mladá, pretože si k sebe našla partnera, ktorý je omnoho mladší ako ona. Presne o 37 rokov mladší, to znamená, že jej manžel, Quran McCain, má 25 rokov.

@oliver6060 

♬ son original – FYP 🤍🇲🇺

Bol to samozrejme Quaran, kto jedného večera kľakol na koleno a požiadal Cheryl o ruku s prsteňom za takmer 3 000 EUR. Tvrdí, že nikdy nestretol inú ženu, ktorá by bola chytrejšia, krásnejšia, elegantnejšia, silnejšia, skromnejšia a úprimnejšia.

@oliver6060We are happy and living life

♬ original sound – Queen cheryl 👸

Ako manželia sú spolu už 3. rok a podľa toho, čo je vidieť na sociálnych mediách, sú spolu šťastní. Nemôžeme sa však čudovať tomu, že ľuďom na internete sa pri pohľade na tento pár mierne zdvíha obočie.

@oliver6060I am beautiful inside and out

♬ original sound – Queen cheryl 👸

Pár má na internete veľa nepriateľov a ľudí, ktorí ich lásku spochybňujú alebo si z nej robia srandu, no rovnako má aj veľa priaznivcov a podporovateľov. Veľa ľudí je toho názoru, že ak sú spolu naozaj šťastní, na ničom inom nezáleží, pretože v konečnom dôsledku svojou láskou nikomu neubližujú.

@oliver6060The McCain’s are here to stay 🔒

♬ original sound – Queen cheryl 👸

Takže ak vám tiahne na pokročilý vek a stále ste nenašli toho pravého alebo tú pravú, nevešajte hlavu, pretože vaša drahá polovička sa možno ešte nenarodila.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre