in

Muž, ktorý žije ako pes, má nový realistický kostým. Namiesto kólie sa rozhodol byť malamutom

Japonec, ktorý rád žije ako pes, nedávno predstavil úplne nový hyperrealistický psí kostým, ktorý nielenže vyzerá roztomilo, ale umožňuje mu aj vrtieť chlpatým chvostom.

Zdroj: YouTube/@I_want_to_be_an_animal

Pred niekoľkými rokmi Japonec vystupujúci pod používateľským menom „Taco“ na Twitteri oznámil svetu svoj nezvyčajný sen – žiť ako pes a zažívať jednoduché radosti, ktoré si najlepší priateľ človeka užíva každý deň – chodiť po štyroch v parku, hrať sa s plastovými loptičkami a frisbee a váľať sa po zemi.

Muž neprezradil svoju skutočnú identitu, pretože sa hanbil, že jeho priateľom a rodine by sa jeho vášeň mohla zdať trochu čudná, ale nehanbil sa prezentovať svoj život ako pes na YouTube aj na Twitteri.

Zdroj: YouTube/@I_want_to_be_an_animal

Teraz má nový kostým, ktorý je dokonca lepší ako ten predtým a zvládne aj vrtieť chvostom a otvárať ústa. Namiesto kólie je tak aljašským malamutom a zatiaľ nie je potvrdené, či mu aj tento kostým vytvorila spoločnosť Zeppet, ktorá sa špecializuje na uberrealistické psie kostýmy.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

1 Komentár
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre
Vladino
16 dni dozadu

Je až nepochopiteľné, že toto nie je prípad pre psychiatra. A ešte podivnejsie je, že vôbec je článok o tom, že je to bez problému. Skôr by som sa nečudoval článku typu: muž ktorý sa rozhodol žiť, ako pes bol zatvorený v ústave pre duševne chorých.