in

63-ročná žena čaká dieťa so svojim 26-ročným priateľom: „Konečne si založíme rodinu.“

Pár, medzi ktorým je vekový rozdiel 37 rokov, sa na TikToku pochválil, že budú mať dieťa. Ich reakcie sú veľmi pozitívne, sú šťastní, že konečne budú spolu vychovávať dieťa. Ako je to z biologického hľadiska možné?

@oliver6060 It’s finally happening we’re startung our family @King 🤴🏾 Quran #fyp #agegap #couplegoals #surrogacy #update #baby #finally #thankgod #love #happiness ♬ original sound – Queen cheryl 👸

Pár tvrdil, že spolu čakajú dieťa, napriek tomu, že medzi nimi je 37-ročný vekový rozdiel, takže niektorí sa pýtajú, ako je to možné. Cheryl, 63, oznámila ich šťastnú novinu vo videu na TikToku s titulkom: „Konečne sa to deje, zakladáme si rodinu“.

Zdroj: oliver6060/TikTok

Vysvetlili, že ich náhradná matka je tehotná, ukázali pozitívny test, povedali, že boli s ňou boli u lekára a počúvali tlkot srdca svojho dieťaťa. Dvojica sa usmievala od ucha k uchu, keď oznamovali šťastnú novinu, pričom sa chválili fotografiami zo sonografie, ktoré podstúpila náhradná matka.

Zdroj: Agung Pandit Wiguna/Pexels

Cheryl, ktorá už má sedem detí z predchádzajúceho vzťahu a 17 vnúčat, a Quran veselo tancovali, keď predvádzali snímky, neveriacky, že budú spolu rodičmi, zborovo spievajúc „woo“ a „oh baby“ .

Zdroj: Hannah Nelson/Pexels

Quran povedal: „Nemôžem sa dočkať, konečne si založíme našu malú rodinu. Som tak šťastný. Budem otcom. Konečne máme rodinu.“ V rámci oznamovacieho videa prehrali aj klip tlkotu srdiečka bábätka, v rámci titulku hashtagovali „šťastie“ a „vďaka bohu“.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre