in ,

TOTO ste si vo videoklipoch Crazy Frog-a určite nevšimli! Zábery museli byť zmazané, publikum bolo pohoršené

Pamätáte si, kto to bol Crazy Frog? Pre tých, ktorý nie: Bola to kreslená postavička, ktorá sa objavila niekedy v deväťdesiatych rokoch, vydávala divné zvuky zamiešané do hudby a potom sa zrazu vytratila z povedomia verejnosti. Dokonca to ani nebola úplne že žaba, pretože bola modrá, dvojnohá a mala ústa plné zubov. A taktiež chodila oblečená.

V roku 2005 sa nejakým spôsobom dostal na vrchol britskej hudobnej hitparády s cover verziou skladby „Axel F“, motívom filmu Policajt z Beverly Hills, kde žabiak predstiera jazdu na neviditeľnej motorke. Táto pieseň mala obrovský úspech, no schválne, koľko z vás si ju zakúpilo ako zvonenie na telefón?

Avšak na veľké prekvapenie všetkých (minimálne mňa, ja som si to nikdy nevšimla) žabiak celý čas chodil s vystrčeným pohlavným údom! Na väčšine záberov bol síce od pása nahor, kde sme videli len jeho bundu a čiapku s okuliarmi, avšak keď naskočil záber celého tela, jeho mini stvorenie sa mu hompáľalo medzi nohami. Bez hanby!

Crazy Frog/youtube

Mnoho ľudí písalo, že ten čo navrhol túto žabu asi nemal veľmi v obľube biológiu, vzhľadom k tomu, že žaby nemajú penisy, avšak nemajú ani zuby. To už ale nikoho samozrejme nezaujímalo.

Túto postavičku pôvodne vytvoril švédsky animátor Erik Wernquist. Najprv ho nazval „Otravná vec“, ale keď sa ho ujala spoločnosť Jamba, ktorá vyrába zvonenia, žabiaka premenovali na na Crazy Frog (Bláznivá žaba).

pinterest

Určite sa pýtate, prečo ste v oficiálnom videoklipe genitálie Crazy Frog-a nevideli. Mnoho ľudí sa na to sťažovalo a preto žabu úplne vykastrovali! Chudák…

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre