in

„Žijeme v trojke. Ľudia si myslia, že pôjdeme do pekla, no naša láska je úprimná.“

Nezvyčajné spolužitie troch ľudí je často predmetom ostrých urážok od ľudí z ich okolia. Uvedomujú si, že je to možno trochu kontroverzné, ale podľa ich slov je ich láska nádherná a je to aj výhoda byť vo vzťahu troch ľudí – všetko si rozdeľujú na tretiny.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Megan Smith (@campthrouple)

Žena, ktorá je súčasťou „trojky“, je zvyknutá, že ľudia posudzujú ich vzťah, a hoci pripúšťa, že negativita môže byť niekedy „tvrdá“, v skutočnosti ich to posilnilo. Alana, 27, má priateľa, ktorý sa volá Kevin, 33, a majú ďalšiu priateľku menom Megan, 37.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Megan Smith (@campthrouple)

Alana a jej priateľ sa zoznámili s Megan cez zoznamovaciu aplikáciu pred dvoma rokmi a teraz spolu žijú ako pár so svojím úplne novým šteniatkom. Hoci to môže znieť kontroverzne, pár robí spolu všetko, čo by ste v konvenčnejšom vzťahu mohli očakávať.

Zdroj: cottonbro studio/Pexels

Každú noc spia v jednej posteli, rozdeľujú si účty a majú zoznam prác, ktoré musia splniť. Alana nám to vysvetlila: „Megan miluje varenie, takže to robí predovšetkým ona. Ja a Kevin sme tiež radi, že to robíme, keď si chce oddýchnuť. V podstate sme si všetko rovnomerne rozdelili, vrátane nájomného a účtov.“

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

1 Komentár
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre
ender
7 dni dozadu

Neziju ako par, ale ako trio …