in

„Tvoje dieťa nie je králik,“ žena čelí odporu voči svojmu vynálezu, aby udržala dcéru hydratovanú

Vynálezov pre prvorodičky nikdy nebude dosť. Niektoré z nich sa ale niekedy vymykajú kontrole a sú viac bizarné ako užitočné. Táto žena sa vďaka tomu svojmu nevyhla poriadne ostrej kritike. Aj keď sa mnohí chytáme za hlavu, musíme uznať, že pre svoju dcéru chce len to najlepšie.

 

Video tejto ženy na TikToku dosiahlo takmer 20 miliónov zhliadnutí po tom, čo odhalila svoj trik, ako udržiava svoju dcéru hydratovanú aj počas noci. Lisa Flom zverejnila video bez toho, aby to myslela ako vtip, a označila ho ako „veci, ktoré by som chcela vedieť ako prvorodička“. Ľudia na internete mali na Lisinu rodičovskú techniku rôzne názory – niektorí jej prístup podporovali, zatiaľ čo iní ho ostro kritizovali.

V krátkom videu môžeme vidieť Lisinu rozkošnú svetlovlasú dcéru ležať v posteli. Potom Lisa prezradí svoj jednoduchý trik, ako zabezpečiť, aby sa jej dcéra v noci nikdy nezobudila smädná. A nie, nie je to pohárik ani fľaša s vodou. Namiesto toho Lisa používa klasický sklenený závesný dávkovač vody s kovovou slamkou v spodnej časti.

@ljflommom

She always has water when she needs it #mom #momhack #moms #hack #water #motherhood #momlife #toddler #momsoftiktok #fyp #momtok

♬ Simplicity – Jon Steinmeier

Dávkovač vody je vyrobený značkou, ktorá je známa predajom produktov pre malé domáce zvieratá, ako sú morčatá, škrečky a pieskomily. Lisa použila káblovú pásku na pripevnenie dávkovača vody k roštu na posteli svojej dcéry. Lisa, nadšená zo svojho objavu, napísala: „Vždy má vodu, keď ju potrebuje.“

Toto video jednoznačne ohromilo mnoho ľudí a rýchlo sa stalo virálnym. Doteraz nazbieralo ohromujúcich takmer 20 miliónov videní, pričom viac ako 50 000 ľudí si video uložilo a 312 000 ho zdieľalo. Okrem toho sa viac ako 31 000 používateľov vyjadrilo, aby sa podelili o svoje myšlienky.

Niektorých rodičov však Lisin hack nezaujal, pretože mnohí tvrdili, že dávkovač vody je určený pre zvieratá, nie pre deti. Okrem obáv zo samotného hacku sa mnohí čudovali, prečo nepoužila jednoduchšie a tradičnejšie metódy. „Prečo nepoužiť len pohárik alebo fľašu s pitím?“ jedna osoba sa spýtala, zatiaľ čo druhá navrhla: „Jednoducho jej daj fľašu…“

Zdroj: ljflommom / TikTok

Niektorí rodičia zdieľali svoje obavy z kovovej slamky:

„Uprostred noci by som sa zobudila s túžbou po vode a vypichla by som si oko.“
„Veľmi sa bojím tej kovovej slamky. Ak ju to niekde pichne, bude to veľmi bolestivé.“
Kritici si rýchlo všimli, že to pripomína niečo, čo by ste videli v králikárni alebo klietke pre škrečka, čo ich znepokojilo.

„To je vtip, však?“
„Tvoje dieťa nie je králik.“
„Takže s deťmi zaobchádzame ako so škrečkami.“
„To je pre morčatá. Nemám slov.“

Iní si nemohli pomôcť a žartovali:

„Keď si chcel škrečka, ale mal si dieťa.“
„Kúp jej aj koleso.“
„Moje činčily nikdy neboli také veľké. Je tá tvoja s niečím krížená?“
„Aké je to plemeno?“

Zdroj: ljflommom / TikTok

Toto ale nie je prvýkrát, čo sa táto mama stala virálnou.

V ďalšom videu s názvom „Veci, ktoré by som chcela vedieť ako prvorodička“, Lisa predvádza svoj trik pripevnením suchého zipsu na svetrík a pohovku svojho batoľaťa. „Udrž svoje dieťa na jednom mieste,“ napísala. Potom zaznamená svoje dieťa, ako sedí na pohovke, je bezpečne pripevnené a šťastne sa hrá s hračkou.

@ljflommom

Keep your baby in one place #mom #momhack #hack #moms #baby #babies #motherhood #velcrow #toddler #babymama #momsoftiktok #fyp #momtok

♬ Happy Vibes – ElectroAnimals

Toto video vzbudilo veľkú pozornosť aj medzi rodičmi. Niektorí ocenili jej vynaliezavosť, zatiaľ čo iní sa obávali, či sa dieťa v tejto polohe cíti pohodlne.

ZDROJ

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre