in

Adam Sandler ju najal, aby hrala čašníčku v jeho filme. Potom sa s ňou oženil!

Adam Sandler je populárny americký herec, ktorého doménou sú najmä komédie. Vedeli ste, že práve vďaka jednej z komédií spoznal svoju manželku?

Ako uvádza renomovaný časopis People, Adam Sandler stretol svoju terajšiu manželku v roku 1999 pri natáčaní filmu Veľký tato (Big Daddy). V tom čase bola Jackie začínajúca modelka a herečka. Na odporúčanie kamaráta ju Adam najal do spomenutého filmu.

Na pľaci vo filme sa objavila len raz, keď postave Adama Sandlera doniesla drinky v športovom bare. Herec si na ich prvé stretnutie zaspomínal napríklad aj v roku 2020 pri výročí ich svadby. Vtedy svojej žene odkázal, že ju miluje najviac na svete.

Dvojica sa zosobášila v roku 2003 v Malibu a majú spolu dve dcérky Sunny a Sadie. Ku dnešnému dňu už Jackie hrala vo viacerých snímkach svojho manžela. Za všetky spomeňme napríklad Grown Ups, Just Go With It, 50 First Dates, Hotel Transylvania alebo Murder Mystery.

Autor tejto fotografie je celebrityabc

Aj v roku 2023 si Jackie Sandler zahrala vo filme svojho manžela, konkrétne v animovanej snímke Leo. Taktiež ale učinkovala aj v komédii You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah, kde Adam Sandler nehral. Tento manželský pár je „v chomúte“ už viac než 20 rokov a zdá sa, že ich zväzok je stále šťastný ako na začiatku.

P.S. Samotný Adam napríklad nedávno nakrútil film podľa knihy českého spisovateľa s názvom Spaceman.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre