in

Agresívny zákazník. Jeleň vtrhol uprostred dňa do obchodu cez zavreté dvere, zanechal spúšť

Zvieratá sa čím ďalej, tým viac začínajú správať čudnejšie. Niežeby za tým nebol človek, veď to, ako drancujeme prírodu sa nám teraz vracia aj v takejto podobe. Lenže zažiť niečo také uprostred bieleho dňa počas toho, ako si prídete nevinne nakúpiť do obchodu s textilom, to už je až desivé.

Zdroj: WILX News 10 | Lansing & Mid-Michigan/YouTube

Obchod so spodnou bielizňou v Michigane zažil poriadne desivé dobrodružstvo. Ako ukazujú zábery z bezpečnostnej kamery, v jednom momente sa z ničoho nič prirúti do obchodu zviera. A keby sa aspoň správalo príčetne a slušne si otvorilo dvere (ako jeho iní kolegovia), ale splašený jeleň si to namieril skrz zatvorené dvere hlavou napred. Vtedy nastala panika.

Naľakané zviera začalo váľať figuríny, stojany a nepríčetne pobehovať po priestore. Napokon sa dostalo k oknu, odkiaľ chcelo vyjsť späť na ulicu, no to sa mu nepodarilo. Až dokiaľ člen personálu neotvoril prerazené dvere a neumožnil tak jeleňovi opustiť predajňu.

Jeleň síce odišiel bez platenia, no našťastie to nebolo ani potrebné. Možno mu však príde na adresu výška odškodného, ktorú bude musieť obchodu preplatiť za rozbité dvere. Príhoda to však bola vskutku bizarná, ale aj desivá.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre