in

Ak hľadáte seriál, ktorého koniec vás dostane, ste tu správne. Kriminálny seriál ľudia označili za brilantný (+ trailer)

Kriminálnych seriálov je mnoho a sú aj také, ktoré sa rozhodli boj so zločinom poňať inak, napr. Lucifer. Tento seriál u nás nie je až tak známy, keďže sa nedostal na televízne obrazovky, no podľa recenzií patrí k tým najlepším.

Zdroj: IMDb/FX

Seriál Policajný odznak (The Shield) vychádzal v rokoch 2002 až 2008 a dokopy má 7 sérií. A ak sa pýtate, čo ho odlišuje od ostatných kriminálnych seriálov, tak je to hlavný hrdina, ktorý je menej skutočným hrdinom a viac antihrdinom. 

Oficiálny popis znie: „Dramatický seriál sledujúci životy a prípady špinavého policajta Vica Mackeyho a skorumpovanej jednotky losangeleskej polície pod jeho velením.“

Hlavnú rolu si zahral Michael Chiklis, ktorého môžete poznať z Fantastickej štvorky alebo Rodinky úžasných. Ďalej hrajú Walton Goggins, CCH Pounder, Catherine Dent, Jay Karnes, Benito Martinez, Michael Jace, Kenny Johnson, David Rees Snell a Cathy Cahlin Ryan.

Zdroj: IMDb/FX

Rozšírený popis znie: „Najhoršiemu policajnému okrsku v Los Angeles šéfuje drsný Vic Mackey, šéf protigangovej jednotky. Vo svete, kde neexistuje hranica medzi dobrom a zlom, sa riadi vlastnými pravidlami a neváha obchodovať so zločincami a zároveň s nimi vybabrať. Nový kapitán Aceveda chce veci zmeniť, ale čoskoro zistí, že stojí proti skupine skorumpovaných, ale výkonných policajtov, bez ktorých pomoci sa nezaobíde.“

Zdroj Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre