in

Štvrtý film „Riddick: Furya“ s Vin Dieselom sa začne natáčať v auguste v Európe

Štvrtý diel kultovej sci-fi ságy Riddick sa čochvíľa začne natáčať v Európe. Vin Diesel si vo filme zahral hlavnú postavu – Riddicka – človeka, ktorý bojuje na neznámej planéte s príšerami, pričom má schopnosť vidieť v tme.

Zdroj: Hyb1rd-1982/Deviantart

Rocket Science v pondelok oznámila, že Riddick: Furya začne s produkciou 26. augusta. Vin Diesel sa vracia vo štvrtom filme zo série. Furya sa bude nakrúcať v Nemecku, Španielsku a po štvrtýkrát sa vracia aj britský scenárista a režisér David Twohy.

Zdroj: whatleydude/Flickr

Riddick bol predstavený vo filme z roku 2000 Pitch Black. Riddick bol väzňom na vesmírnej lodi, ktorá sa zrútila na planétu, z ktorej v noci vychádzali príšery. Riddickova schopnosť vidieť v tme z neho urobila užitočného spojenca, aj keď neochotného.

Zdroj: Pyro2190/Deviantart

The Chronicles of Riddick z roku 2004 vzal Riddicka naprieč vesmírom a zahrali si v ňom Karl Urban, Thandiwe Newton a Judi Dench. Videohra The Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay bola vydaná pre Xbox a Windows PC. Diesel hral aj v hre s Riddickom.

Zdroj: Gage Skidmore/Wikimedia

Riddick z roku 2013 opäť uväznil Riddicka na nezvyčajnej planéte. V novom filme sa Riddick po všetkých týchto dobrodružstvách vracia do svojho domova Furya. Vin Diesel je tiež naplánovaný na uzavretie ságy Rýchlo a zbesilo vo Fast 11.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre