in

Ak ste fanúšikom čierneho humoru, tento seriál o nájomnom zabijakovi musíte vidieť (+ trailer)

Ak ste fanúšikmi seriálov Dexter, You, alebo Fargo, máme pre vás tip na ďalší podobný seriál, ktorý by sa vám mohol zapáčiť.

Zdroj: Merrick Morton/HBO – © HBO 2022

Byť hercom, alebo kriminálnikom? To je otázka! Odpoveď na ňu nájdete v tomto kriminálnom seriáli, ktorý je plný čierneho humoru.

Seriál Barry je akčná, kriminálna komédia z roku 2018. Podchádza od HBO MAX a vyhral až 54 ocenení, vrátane ceny za najlepší komediálny seriál. Posledná štvrtá séria vyšla v roku 2023 a dokopy tak má 32 epizód.

Oficiálny popis znie: „Nájomný vrah zo Stredozápadu sa presťahuje do Los Angeles a zapletie sa do mestskej divadelnej scény.“

Zdroj: Merrick Morton/HBO – © HBO 2022

Rozšírený popis znie: „Čierna komédia Barry s Billom Haderom v hlavnej úlohe je o deprimovanom nájomnom vrahovi zo Stredozápadu, ktorý počas svojej vražednej misie v Los Angeles úplne prepadne herectvu. Fuches, ktorý vybavuje Barryho zákazky, ho „prenajme“ veľmi brutálnej losangeleskej čečenskej mafii na čele s Goranom Pazarom a jeho pravou rukou NoHo Hankom. Barryho „terčom“ je začínajúci herec, ktorý má pomer s Pazarovou manželkou. Barry sleduje svoju obeť na herecké kurzy, ktoré vedie populárny učiteľ a guru Gene Cousineau, kde si skupinu hercov – a najmä Sally – okamžite obľúbi. Barry chce začať nový život medzi týmito vychádzajúcimi talentmi, ale jeho kriminálna minulosť ho drží v pazúroch. Dokáže nájsť rovnováhu medzi týmito dvoma svetmi?“

V seriáli si tiež zahrali Stephen Root, Henry Winkler, Anthony Carrigan, Glenn Fleshler, Rightor Doyle, Paula Newsome, John Pirruccello, Alejandro Furth, Sarah Goldberg, Michael Bofshever a Darrell Britt-Gibson.

Zdroj Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre