in

Ak ste fanúšikom Priateľov, prinášame vám 5 tipov na podobné seriály, ktoré si určite zamilujete

Hoci tento seriál skončil pred 20 rokmi, Priatelia majú stále úspech aj dnes. Nebol síce dokonalý a na niektoré epizódy sa dnes dívame inak, ale na relácii, ktorá sleduje skupinu priateľov počas vzostupov a pádov života, je niečo, čo z nej robí útočisko pre mnohých z nás. Píše o tom Hollywood Life.

Ak si však chcete spraviť od maratónu Priateľov prestávku a nájsť seriál, ktorý by bol podobný, prinášame vám zopár tipov. 

How I Met Your Father

Prvoplánovo by sme vám mohli odporučiť seriál How I Met Your Mother, ale na jeho spinoffe je predsa len niečo výnimočné, čo nás núti nevynechať ho z tohto zoznamu.

Je to totiž ďalší seriál o skupine priateľov v New Yorku, ktorí sa pohybujú na scéne zoznamovania, kariéry a zisťujú, kým chcú byť. Táto relácia, ktorá nadväzuje na How I Met Your Mother, v hlavnej úlohe s Hilary Duff ako Sophie, rozpráva príbeh skupiny prostredníctvom hlasu budúcej Sophie, ktorá sa delí o maličkosti z minulosti so svojím synom.

Zdroj: Patrick Wymore/ HULU

Happy Endings

Ak by Priatelia vznikli o 20 rokov neskôr, vyzeralo by to ako Happy Endings. Rovnako ako Priatelia, relácia je o skupine priateľov so šiestimi členmi vrátane skupiny súrodencov. Rovnako ako Priatelia, existuje niekoľko vzťahov, ktoré sú hlavnými zápletkami seriálu. Kamaráti v tomto seriáli sa dostávajú do niekedy bláznivých situácii, inokedy do takých, s ktorými sa každý vie stotožniť, a vždy si navzájom poskytujú podporu a lásku, vďaka ktorej si mnohí z nás želajú, aby sme tiež mali takúto skupinu priateľov.

Zdroj: Richard Cartwright/American Broadcasting Companies, Inc

New Girl

Čo keby sme namiesto toho, aby bývali cez chodbu, strčili celú skupinu priateľov do jedného bytu? Raz sú spolu, raz nie sú spolu a tak dokola. Namiesto kaviarne sa však stretávajú v bare. Rovnako ako Monica a Rachel, aj oni žijú v byte, ktorý by pre nich reálne nebol cenovo dostupný. A rovnako ako Priatelia, aj New Girl je zábavná a miestami má primitívny humor, no tiež má momenty, ktoré vás zahrejú pri srdci.

Zdroj: IMDb/Fox

Community

Je to trochu šialenejšie, ale Community je podobná ako Priatelia v tom, že obe sú sústredené okolo skupiny priateľov s nepredvídateľnými osobnosťami a ich prepletenými životmi. V Community sa skupina stretáva na komunitnej škole a vytvára študijnú skupinu pre svoju triedu španielčiny. Zatiaľ čo pozornosť je zameraná na priateľov, vedľajšie postavy sú samy osebe hviezdami. Zabudnite na baristu Gunthera a urobte miesto pre seňora Changa. 

Zdroj: IMDb/NBC

Superstore

Zápletka je trochu iná ako u Priateľov, ale Superstore by mohol byť tým pravým orechovým, keď máte chuť na ďalší zábavný a niekedy aj srdečný sitcom. V Superstore sa postavy stretávajú vďaka ich zamestnaniu. Všetci pracujú v obchode. Zatiaľ čo epizódy sú plné momentov, kedy nezadržíte smiech, celkovo má relácia podobné témy ako Priatelia – dajú sa dokopy alebo nie?, silné priateľstvá a čudácke postavy.

Zdroj: Colleen Hayes/NBC

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

10 fotografií, pri ktorých je dôležitý uhol pohľadu (2. časť)

Na spin-offe k filmu Evil Dead sa už pracuje. Na novom horore bude pracovať Sébastien Vaniček