in

Phoebe Tonkin si zahrá v novom dramatickom seriáli The Dark Lake. Seriál bude adaptáciou rovnomennej knihy

Phoebe Tonkin si zahrá a zároveň bude výkonne produkovať nový austrálsky televízny kriminálny seriál „The Dark Lake“, založený na románe Sarah Baileyovej. Píše o tom Variety.

Seriál má produkovať Brouhaha Entertainment, the Australia-U.K. outfit, na čele s dlhoročnými producentmi Gabrielle Tanou, Troyom Lumom a Andrewom Masonom. Spoločnosť nedávno vydala seriál „Boy Swallows Universe“, v ktorom tiež účinkovala Tonkin. 

Zdroj: Brouhaha Entertainment

Podrobnosti o produkcii a financovaní neboli zverejnené a seriál zatiaľ neodhalil režiséra ani partnerstvo vo vysielaní či streamovaní.

Oficiálna synopsa znie: „Príbeh sleduje Gemmu (ktorú hrá Tonkin), keď je nútená čeliť tajomstvám svojej minulosti po tom, ako bola pridelená k vražde jej stredoškolského nepriateľa v jej malom a súdržnom rodnom meste. Prostredníctvom orgánov činných v trestnom konaní sa Gemma ukotvuje v dichotómii dobra a zla v snahe odčiniť svoje hlboko kompromitované rozhodnutia.“

„Seriál skúma morálne fungovanie ženy pohltenej smútkom, ktorá je rozpoltená medzi oddanosťou svojej práci, láskou k synovi a pokušením zhovievavosti,“ prezradila spoločnosť Brouhaha.

Zdroj: Goodread

Sérial je adaptovaný z rovnomenného debutového románu austrálskej spisovateľky Bailey, ktorý je zároveň prvou knihou zo série The Gemma Woodstock. V roku 2018 získal Davittovu cenu za najlepší zločinecký debut a cenu Neda Kellyho za rok 2018 za najlepší prvý zločin.

Bailey sa bude úzko podieľať na adaptácii a spolupráci so scenáristkou Beccou Johnstone, ktorej nadchádzajúce tituly zahŕňajú celovečerné filmy „Addition“ a „Ascent“.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

10 fotografií, pri ktorých je dôležitý uhol pohľadu (1. časť)

Bomby zo sociálnych sietí #914 – Mirov najhorší zážitok z rande ťa rozosmeje