in

Ak ste fanúšikom Squid Game, tento film je pre vás ako stvorený. Nik sa v ňom nevyhne boju o prežitie (+ trailer)

Či už ste sledovali seriál Squid Game so zatajeným dychom, alebo patríte medzi pravých znalcov filmov a pamätáte si na triler Kocka z roku 1997, máme tu niečo, čo vás určite zaujme.

Zdroj: IMDb/KSM

Film The Human Race z roku 2013 je označovaný ako sci-fi horor a zobrazuje boj o prežitie skupiny ľudí, ktorá nikdy bojovať o život nechcela.

Oficiálny popis znie: „80 ľudí, ktorí nevedia, ako a prečo sa dostali na štartovaciu čiaru, je donútených zúčastniť sa smrteľných pretekov, v ktorých môže prežiť len jeden.“

Film režíroval Paul Hough (The League of S.T.E.A.M.) a v hlavných úlohách si zahrali Paul McCarthy-Boyington, Domiziano Arcangeli, T. Arthur Cottam, J. Louis Reid, Eddie McGee, Fred Coury, Elizabeth Ann Koshak a Trista Robinson.

Zdroj: IMDb/KSM

Rozšírený popis znie: „Skupinka osemdesiatich ľudí vytrhnutých zo svojich každodenných životov sa objaví na neznámom mieste, kde sú prinútení zápasiť o svoj život. Títo ľudia sú vybraní z rôznych etnických skupín, sú medzi nimi mladí i starí, športovci, zdravotne znevýhodnení alebo dokonca aj bezdomovci. Ak chcú prežiť, musia dodržiavať isté pravidlá, ako napríklad nevstupovať na trávnik, nezísť z cesty alebo neprestať súperiť na život a na smrť. Ak začnú porušovať pravidlá, zomrú. Osemdesiat boj začne, no len jeden človek preteky dokončí. Kto sa stane víťazom?“

Zdroj Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre