in

Film od spoločnosti Disney „Zombies 4“ bude mať nových hercov

Disney potvrdilo pokračovanie romantického príbehu zombíka Zeda a obyčajnej ženy Addison. Štvrtý diel má potvrdené natáčanie približne o týždeň. Disney oznámil pokračovanie Zombies 4: Dawn of the Vampires na Youtubovom kanáli Disney v apríli. Chandler Kinney, ktorý hrá vlkolaka Willa, hovoril s UPI z natáčania na Novom Zélande, a priznal, že do výroby zostáva jeden týždeň.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zombies 4 (@disneyzombies)

„Prinášame do našej rodiny päť nových úžasných členov hereckého obsadenia,“ povedala Kinney UPI v rozhovore pre Zoom pre jej sériu Max Pretty Little Liars: Summer School. „Už sa neviem dočkať, kedy ich ľudia stretnú.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Disney Channel (@disneychannel)

Film Zombies od Disney Channel z roku 2018 bol romantický muzikál o milostnom príbehu medzi zombie Zedom (Milo Manheim) a ľudskou Addison (Meg Donnelly). Zombies 2 z roku 2020 predstavili vlkolakov, čo bolo vtedy, keď sa k obsadeniu pridal Kinney. Zombies 3 z roku 2022 predstavil mimozemšťanov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zombies 4 (@disneyzombies)

Kinney povedal, že upíri stále robia dojem napriek všetkým nadprirodzeným bytostiam, s ktorými sa postavy stretli. „Vždy sú prekvapení, keď narazia na nový druh,“ povedal Kinney. „Nikdy v skutočnosti nemali príležitosť vydať sa ďaleko mimo Seabrooku. Do tohto filmu sa dostali.“

Zdroj: cottonbro studio/Pexels

Kinney povedal, že Zombies 4 začína na konci prvého ročníka na vysokej škole. Keď sa začne nový príbeh, gang sa chystá užiť si letnú dovolenku. „Odídu do tábora a budú trochu bokom,“ povedal Kinney. „Počas cesty stretnú nových priateľov.“ Zombies 4: Dawn of the Vampires vyjde na Disney+ budúci rok. 

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre