in

Angelina Jolie prezradila, prečo má bližšie k svojej adoptívnej dcére ako k tej biologickej

Veľká rodina Angeliny Jolie nie je pre nikoho tajomstvom. Herečka vytvorila milujúcu a rôznorodú rodinu so svojimi biologickými aj adoptovanými deťmi. Pokiaľ ide o jej dcéry, Shiloh a Zaharu, Angelina si s každou z nich vypestovala jedinečné vzťahy a dôvody týchto odlišných spojení siahajú hlboko do ich individuálneho detstva a výchovy.

Keď sa Angelina rozhodla adoptovať si bábätko, práve v tom čase sa jej skrížili cesty so Zaharou. V momente, keď sa stretli, sa medzi nimi okamžite vytvorilo puto a ona sa rýchlo stala nepostrádateľnou osobou v jej živote. Angelina si oficiálne adoptovala Zaharu v júli roku 2005.

Zdroj: AP/Associated Press/East News

Všetci si ju okamžite obľúbili, najmä jej starší brat. Keď ju Angelina priviedla domov, mala sedem mesiacov. Na začiatku si však spolu prežili dosť ťažkostí. Len niekoľko hodín po tom, čo malá Zahara vkročila do svojho nového domova, musela byť rýchlo prevezená na lekársku prehliadku. Zahara od narodenia trpela ťažkou podvýživou a bojovala so zákernou bakteriálnou infekciou. Zápasila so salmonelou.

Zdroj: JACKSON LEE/STARMAX/SIPA/EAST NEWS

V roku 2006 sa Angeline narodilo jej prvé biologické dieťa – Shiloh. Od samého začiatku bolo zrejmé, že Shiloh zdieľa pozoruhodnú podobizeň s oboma svojimi rodičmi.

Napriek tomu, že vždy túžila po vlastnom dieťati, Jolie na otázku o jej citoch voči Shiloh jasne povedala, že nechce uprednostňovať svoje biologické dieťa pred tými adoptovanými. Jej inkluzívny prístup zdôraznil, že rodina je postavená na láske, bez ohľadu na pokrvné príbuzenstvo, a že každé dieťa prináša do rodinnej dynamiky svoju vlastnú jedinečnú a drahocennú prítomnosť.

Zdroj: TIZIANA FABI/AFP/East News

Tiež otvorene prezradila, že by bola dokonale šťastná, aj keby nemala vlastné biologické dieťa. Uznala, že aj keď moment, keď prvýkrát po narodení videla Shiloh, bol krásny zážitok, nezatienilo to hlboké emocionálne spojenie, ktoré cítila, keď prvýkrát stretla Zaharu. Angelina povedala, že sú to práve spoločné skúsenosti s bolesťou a nepriazňou osudu, ktoré vytvorili nerozbitné puto medzi ňou a jej adoptovanou dcérou.

Zdroj: Matteo Nardone/PACIFIC PR/SIPA/Sipa Press /East News

Herečka našla útechu na ich spoločnej ceste liečenia a rastu, pretože s láskou poskytovala domov pre svoje adoptované deti. Jolie však rozpoznala individualitu každého dieťaťa a zodpovednosť, ktorú nesie pri napĺňaní ich jedinečných potrieb, čím zabezpečila, že jej láska a pozornosť sú medzi nimi rovnomerne rozdelené.

„Som si vedomá toho, že sa musím uistiť, že neignorujem potreby mojej biologickej dcéry len preto, že si myslím, že ostatní sú zraniteľnejší.“

ZDROJ

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre

Halloweenské tekvice

Manažér stratil peňaženku bez údajov. Dobrák mu ju vrátil geniálnym spôsobom cez online banking