in

Auto narazilo do kamióna s pyrotechnikou. Nasledoval hodinový ohňostroj v neuveriteľnej hodnote

Ľudia sa podľa postoju k ohňostrojom delia na dva typy: jedni proti ním tvrdo bojujú a rok čo rok vyzývajú na ich obmedzenie z dôvodu znečisťovania životného prostredia a škodeniu domácim miláčikom, zatiaľ čo druhí si nevedia predstaviť deň Nového roka bez tejto tradície.

Zdroj: A-Proximidad/X

Nevedno akého postoja boli dvaja vodiči v Kanade, no postarali sa o neuveriteľnú, ale najmä nežiadanú šou. Podľa CBC došlo vo štvrtok 26. októbra o 22.00 k nehode na transkanadskej diaľnici. Osobné auto narazilo do kamióna, ktorý nanešťastie viezol príves plný zábavnej pyrotechniky. Tá sa po náraze uvoľnila a začalo sa veľkolepé pyro predstavenie v trvaní jednej hodiny.

Našťastie nikto neutrpel vážne zranenia, jednu osobu previezli pre ľahké zranenie do nemocnice. Zranenie na duši však pravdepodobne utrpela spoločnosť, ktorej patrila zábavná pyrotechnika. Škoda totiž bola pri tejto udalosti vyčíslená na 100 000 libier.

Svedkovia tohto nešťastného javu zaplavili sociálne siete videami. Niektorí z nich sa vyjadrovali v duchu, že ešte nikdy nevideli lepší ohňostroj ako tento. Na jednej strane to musel byť úchvatný zážitok, no z druhého pohľadu… naozaj vyhadzuje ľudstvo toľko peňazí za chvíľkové potešenie? Tradícia je tradícia, no zamyslieť sa niekedy naozaj nezaškodí.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre