in

Ako vyzerali posledné dni Aviciiho? Dokument o ňom ukazuje krutú pravdu!

Slávny DJ Avicii žil v rokoch 1989 – 2018 a mnohí jeho hity dodnes s láskou počúvajú. Najnovšie o ňom vyšiel dokument s názvom Avicii: I’m Tim.

Avicii, občianskym menom Tim Bergling, bol švédsky DJ, ktorý sa narodil v septembri 1989 v Štokholme. V roku 2018 tragicky zahynul. Už dva roky predtým prestal naživo vystupovať kvôli zdravotným problémom.

Počas života dosiahol viaceré významné úspechy, za všetky spomeňme napríklad jeho nomináciu na cenu Grammy. On sám však podľa všetkého roky bojoval s úzkosťou, s alkoholom a inými komplikáciami.

V roku 2024 vyšiel dokument o ňom, ktorý má názov Avicii: I’m Tim. Tento dokumentárny film vznikal vo Švédsku a v USA. O réžiu aj scenár sa postaral Henrik S. Burman. Za zmienku určite stojí, že na IMDb má snímka v čase písania článku hodnotenie rovných 100%, ale zatiaľ bolo pridaných len pár recenzií.

Autor tejto fotografie je The Perfect World Foundation

Dejovú zápletku dokumentu nebudeme prezrádzať kvôli divákom, ktorý film ešte nevideli. Ako však ukazujú prvé ohlasy a recenzie, dokument mapuje posledné dni známeho DJ-a a odhaľuje, okrem iného, krutú pravdu napríklad o tom, ako vyzerali jeho posledné dni.

Zdá sa, že Avicii: I’m Tim má čo ponúknuť nielen fanúšikom tohto švédskeho hudobníka, ale aj iným, ktorí počúvajú iné žánre. Na záver len doplníme, že 20. apríla 2024 uplynulo od Aviciiho úmrtia už 6 rokov. 

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

1 Komentár
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre
Basamun
1 mesiac dozadu

Skuste aj Its All gone alebo Berlin calling