in

Emma Roberts hrá astronautku v zácviku v komédii „Space Cadet“

Predstavte si floridské párty dievča, ktoré sa zapojí do výcvikového programu astronautov NASA len vďaka priateľke, ktorá si z nej celý čas robí srandu a pošle im jej žiadosť. Dostane sa toto dievča do vesmíru skôr ako začne ďalšia párty?

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Prime Video (@primevideo)

Amazon ponúka pohľad na nový film Space Cadet. Prime Video zdieľalo trailer k filmu s Emmou Roberts vo štvrtok. Space Cadet je komédia, ktorú napísala a režírovala Liz W. Garcia (Memphis Beat, The Lifeguard).

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Prime Movies (@primemovies)

Roberts hrá Tiffany „Rex“ Simpson, floridské párty dievča, ktoré sa zapojí do výcvikového programu astronautov NASA po tom, čo jej priateľka (Poppy Liu) pošle žiadosť. „Môže toto dievča z Floridy prejsť tréningom a dostať sa do vesmíru skôr, ako niekomu odstrelí dekel?“ znie oficiálny popis. Hviezdi aj Gabrielle Union.

Zdroj: Edvin Richardson/Pexels

Space Cadet má premiéru 4. júla na Prime Video. Roberts, herečka a neter Julie Roberts, je známa tým, že hrala vo filmoch Scream Queens a American Horror Story. Medzi jej nedávne filmové počiny patrí aj film zo Spider-Man univerza – Madame Web.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre