in

Niečo tak bláznivé ste ešte nevideli. Tento film s Adamom Sandlerom vás nenechá na sekundu vydýchnuť (+ trailer)

Deje sa toho toľko, že netušíte, čo máte sledovať skôr. Ak hľadáte chaotický film, ktorý zároveň ukazuje príbeh závislosti, ste na správnom mieste.

Zdroj: A24

Film Drahokam (Uncut Gems) pochádza z roku 2019 a je to kriminálna triler dráma. Režírovali ho Benny Safdie a Josh Safdie.

Oficiálny popis znie: „Rýchlo hovoriaci newyorský klenotník riskuje všetko v nádeji, že sa udrží nad vodou a nažive, pretože jeho dlhy narastajú a zlostní exekútori sa blížia.“

Okrem Adama Sandlera si tu tiež zahrali Lakeith Stanfield, Idina Menzel, Julia Fox, Kevin Garnett, Keith Williams Richards, Eric Bogosian, Judd Hirsch, Tommy Kominik a Pom Klementieff.

Zdroj: A24

Rozšírený popis znie: „Howard Ratner (Adam Sandler) je kedysi úspešný newyorský obchodník s drahokamami, ktorého závislosť od hazardných hier spôsobila, že jeho rodina a kariéra sú v troskách a on má státisícové dlhy. Howard si vždy hľadá ďalšiu veľkú stávku a myslí si, že konečne dosiahol veľký úspech, keď objaví vzácny nebrúsený opál z Etiópie, o ktorý má veľký záujem vysokopostavený kupec. Čím viac sa však Howard blíži k konečne veľkej výhre, tým viac je nútený uvedomiť si, že nemôže stále utekať pred dôsledkami svojich činov.“

Zdroj Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

1 Komentár
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre
Andy
1 mesiac dozadu

Vacsu pi*ovinu som este nevidel. Ze sa na to dal vobec nahovorit

Last edited 1 mesiac dozadu by Andy