in

Babka sa rozhodla vystreliť si z obchodného reťazca. Jej žartík už videli milióny ľudí

Mnohí starí rodičia podporujú zábavné nápady svojich vnúčat. Táto babka sa to rozhodla obrátiť a práve ona prišla s geniálnym nápadom na žartík, do ktorého sa rozhodla zapojiť svoju vnučku. Video s ich žartíkom sa rýchlo stalo virálne. Píše o tom Newsweek.

Babka jedného dňa zavolala svojej vnučke a povedala jej, že má nápad na vtip a spýtala sa, či sa chce pridať. Povedala jej, že si v obchode s kreatívnymi potrebami urobila zásoby a teraz potrebuje partnera na zločin.

Zdroj: Tiktok (tsvalories)

Dobrodružstvo vo Walmarte

Speváčka Riley Buck, ktorá vystupuje pod pseudonymom Valories, zdieľala video so žartíkom na TikToku, kde si ho pozrelo už viac ako 10 miliónov ľudí. Vo videu ukazuje ako ona a jej babka spôsobili chaos v miestnom Walmarte. Do popisu videa napísala: „Každý deň s babkou je dobrodružstvo.“ 

Škodoradostné duo chodilo po obchode s taškou plnou nalepovacích očí, ktoré lepili všade po obchode. Podľa slov Riley, svojím počinom vyvolali úsmev na tvári mnohým nakupujúcim.

Zdroj: Tiktok (tsvalories)

Všade nalepili oči 

Počas ich hodinového nákupu Riley s babkou nalepili pohyblivé oči na škatule s cereáliami, fľaše so sirupom, plienky, plagáty, vajíčka a mnoho ďalších produktov.

Reakcie ľudí na seba nenechali dlho čakať. Riley priznala: „Reakcia je šialená, ľudia sa ozývajú z celého sveta. Babka je vtipkár a je to niečo, čo máme spoločné. Rady sa smejeme a vždy hľadáme spôsoby ako urobiť život zábavným.“ 

Zdroj: Tiktok (tsvalories)

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre