in

Balenciaga sa snaží predať sukňu inšpirovanú uterákom. Za 695 €…

Fashion návrhári mali vždy trochu zvláštne nápady, ktoré „obyčajní“ ľudia ako my nie vždy chápu, a väčšinu času ich moderné a inovatívne kúsky oblečenia nie sú práve praktické alebo vôbec použiteľné v reálnom živote.

Všetci sme asi niekedy v živote videli v telke alebo na internete záznamy z módnych prezentácií, na ktorých sa modelky a modelovia prechádzali po móle v tých najdivnejších šatách.

Zdroj: Balenciaga

Veľmi známe značky, ktoré ponúkajú nejaký typ exkluzívnych fashion kúskov, tiež čas od času prídu s nejakou módnou divnosťou a cenu nafúknu tak, že človek v podstate len tak zo zábavy platí za značku bizáru, ktorý odloží do šatníka a nikdy ho nevytiahne.

Zdroj: Balenciaga

A podobným kúskom bizarného oblečenia je najnovšia unisex sukňa od Balenciagy, ktorá je inšpirovaná uterákom. Takým tým uterákom, ktorý si omotáte okolo seba, keď vyjdete zo sprchy.

Ak teda chcete vyzerať ako módni pracháči, omotajte si okolo pásu starý uterák a užívajte si tie žiarlivé pohľady ostatných.

Zdroj: Balenciaga

Toto ale nie je prvýkrát, čo Balenciaga vydala vo svojej kolekcii oblečenie inšpirované na prvý pohľad úplne náhodnými predmetmi z domácnosti. Minulý rok začali predávať kabelku, ktorá vyzerá ako vrecko do odpadkového koša.

Zdroj: Balenciaga

Za niečo okolo 1 500 eur si ľudia mohli kúpiť kabelku, ktorú si môžete pokojne vyrobiť doma jednoducho tak, že si kúpite plastové vrecká do odpadkového koša za niečo okolo jedného eura. A to by ste dokonca mali viac ako jednu takú kabelku. Nuž, móda.

Zdroj

   
Odoberať
Upozorniť na

0 Komentáre
Komentáre z článku
Zobraziť komentáre